Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej podbić do dziewczyny na siłowni żeby nie było cringu? Z uwagi na to że chce się nauczyć poznawać dziewczyny poza #tinder uznałem że siłka będzie dobrym miejscem (a chodzę na dwie na zmianę, z czym jedna to cityfit tak więc mam w czym przebierać). Zależy mi na poprowadzeniu rozmowy tak, aby finalnie móc dziewczynę zaprosić na randkę, ale w przypadku odrzucenia nie chce aby zrobiła się jakaś nieprzyjemna atmosfera między nami, jakieś rady?

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #silownia
  • 74
poproś o nr bo się spieszysz i umówisz się już przez tel.


@Adr14n_: Ta, jeszcze poproś o pesel i nr. dowodu. Trzeba być jakimś kompletnym głąbem żeby jakiemuś creepowi z ulicy nr. telefonu podawać. Potem się taki nie odczepi. A jak jest kompletnym świrem to będzie zmieniał karty i dalej wydzwaniał.

Z takim podejściem niedługo skończą się w Polsce miejsca, gdzie można kogokolwiek poznać.


@SiewcaZaglady: Bo ludzi się nie poznaje
@SiewcaZaglady: Jeśli lubisz ruch i przy okazji chciałbyś poznawać dziewczyny, to 100x łatwiej niż na siłowni będzie wybrać i zacząć uczyć się jakiś użytkowy taniec w parze (bachata, salsa, swing, tango itp.). Na każdej imprezie tematycznej będziesz miał okazję pogadać z przynajmniej kilkunastoma i nie musisz kombinować "jak zagadać", bo po prostu prosisz do tańca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Z uwagi na to że chce się nauczyć poznawać dziewczyny poza #tinder uznałem że siłka będzie dobrym miejscem


@SiewcaZaglady: Nie będzie. Ludzie chodzą na siłownie w konkretnym celu i nie lubią jak im ktoś zawraca głowę, szczególnie że na siłowni raczej nie ma warunków do rozmów. Idź w jakieś miejsce gdzie kobiety chodzą właśnie po to, żeby kogoś poznać. Na jakąś imprezę, do baru, do klubu. Jak chcesz po prostu posiedzieć
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0: już nie przesadzaj. Znaleźli się bogowie fitnessu, 100% albo nic z kuźni Karmosia xd

@SiewcaZaglady jak jej się podobasz to na pewno na Ciebie zerka, co zapewne nie trudno zauważyć (jeżeli nie ma to miejsca, to daruj sobie). Jak ja na tym złapiesz, to się uśmiechnij i jezeli spotkasz się z odwzajemnieniem uśmiechu, to już krótka droga do pogadania - sposobów multum, musi wyjść naturalnie i nie strugaj pawiana, ćwicząc
@SiewcaZaglady: nie słuchaj wykopków, podbijaj. Krótka instrukcja

1. Przygotowanie:
- ogarnij kiedy przychodzi i pojawiaj się w tych godzinach mniej więcej
- ogarnij siebie (nie chodź na siłkę jak lump i przynoś ręcznik {by nie wyjść na fleje przypadkiem})
- nie bądź creep i nie lukaj na nią nie ustannie (miej #!$%@? a będzie Ci dane).

2. Zagadanie:
- zagadaj o coś sensownego i najlepiej związane z siłownią (np jak się
mr_D - @SiewcaZaglady: nie słuchaj wykopków, podbijaj. Krótka instrukcja

1. Przygo...
@SiewcaZaglady: Muszą być na pewno jakieś wymiany spojrzeń, zresztą ogólnie w życiu, sa jakieś spojrzenia uśmiechy no to otwiera się okno na dalsze kroki. Przynajmniej ja zawsze miałem taką zasadę.

Jak chodzę na siłownie już niedługo będzie 3 miesiące, to mało jest dziewczyn z którymi jest ten pierwszy etap że są spojrzenia, jak tego nie ma to nawet nie myślę o jakiś interakcjach. Głównie wynika to z tego że praktycznie nie
Po za tym cały czas słyszę żeby nie podbijać do kobiet w miejscu X z Y powodu, przykłady:

- nie podbijaj na siłowni bo wyjdziesz na spermiarza

- odpuść sobie tindera bo są tam same kobiety po ścianie i samotne z kaszojadami

- nie łaź do klubów bo chodzą tam same p0lki, julki i materialstki

Z takim podejściem niedługo skończą się w Polsce miejsca, gdzie można kogokolwiek poznać.


@SiewcaZaglady: Po pierwsze,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@niochland: jestem w głebokim szoku, że to ma 600 plusów xD zagadać mozna wszedzie i tyle

@Nova24: Wystarczy spojrzeć ile obserwujących ma tag #przegryw xD. Oni (przegrywy) z chęcią plusuja każdy wpis które zniechęca do kontaktu z kobietami bo wydaję im się że poprzez demotywacje innych osób ich grono się powiększy przez co uda im się pozbyć uczucia samotności wywołane brakiem kobiety
@5da4266d3de6dbaf425a2d4fc16225d0:

Nie będzie. Ludzie chodzą na siłownie w konkretnym celu i nie lubią jak im ktoś zawraca głowę, szczególnie że na siłowni raczej nie ma warunków do rozmów

Xd
Co to za #!$%@?. Mnostwo osob tak poznalem(co prawda facetow bo to zazwyczaj byly osiedlowe mordownie), jakas przerwa miedzy seriami czy prosba o asekuracje. Zaczyna sie od zamiany kilku zdan, a konczy na tym ze znasz polowe koksow w miescie.