Wpis z mikrobloga

Jak najlepiej podbić do dziewczyny na siłowni żeby nie było cringu? Z uwagi na to że chce się nauczyć poznawać dziewczyny poza #tinder uznałem że siłka będzie dobrym miejscem (a chodzę na dwie na zmianę, z czym jedna to cityfit tak więc mam w czym przebierać). Zależy mi na poprowadzeniu rozmowy tak, aby finalnie móc dziewczynę zaprosić na randkę, ale w przypadku odrzucenia nie chce aby zrobiła się jakaś nieprzyjemna atmosfera między nami, jakieś rady?

#zwiazki #podrywajzwykopem #rozowepaski #silownia
  • 74
@Gluptaki: Przez takich tłoków jak ty potem laski mają godziny/dni dla lasek i przez to ja nie mogę chodzić w normalnych godzinach na siłownie/basen/saune, bo takie typy zachowują się jakby ich matka pierwszy raz ze smyczy spuściła. Widzą babę to od razu im się ostatnie żywe neurony w głowie zapalają, myślą o cipie i ruchaniu i hehe podbijają hehe

Nie wiem czy ty i tobie podobni od tego kłucia się testosteronem
ja #!$%@?. Te rady to z jakiegoś bravo czy innego czasopisma?


@noobsaibot: Z serialu "Sex w małym mieście" :) Po więcej musisz zamówić prenumeratę naszego czasopisma zatytułowanego "konkretne porady a nie ogólniki"
@Nova24: 600 plusow przez to, że przecież większosc pewnie z hasztag przegryw, po co próbować zawrzeć kontakt z dziewczyną, mozna walic konia cale zycie, jeszcze te gadanie, że ktoś na siłce sobie moze nie życzyć zagadywania, równie dobrze w takim #!$%@? miejscu ktoś może sobie nie życzyć, to Ci zwyczajnie o tym powie, ale no ta, tinder top1 miejsce do podrywania dla przegrywów XD
@niochland: #!$%@? kocopolow, dni dla kobiet na siłowni to są przez księżniczki które każda próbę rozmowy odbierają jako atak i przez wanna be cool managerów liczących na dobry marketing. Żyjecie w dupie i zaczynacie się w niej urządzać.

Albo ja się jakimś cudem nie obracam w otoczeniu creepow o których wspominasz.
@SiewcaZaglady: w sumie sie zgodze, ze silowania to srednie miejsce, z drugiej str. Po tym jak sie niektore laski na silownie ubieraja to wydaje mi sie, ze licza na bycie poderwana. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Najlatwiej to jak widzisz, ze laska nie wie jak uzywac jakiegos sprzetu to pomoz, albo sam sie spytaj jak obsluzyc. A pozniej sprobuj juz prowadzic normalna rozmowe, w tematach okolosilownianych "duzo trenujesz?
Jak laska nie daje ci matcha na Tinderze to z dużym prawdopodobieństwem nie dałaby ci w prawdziwym życiu. Bo dlaczego miałaby ci go dać w prawdziwym życiu skoro nie dała ci go na Tinderze?


@niochland: a tu sie nie zgodze. Na zdjeciach mozna wygladac swietnie i vice versa. Ja na tinderze zagaduje czesto do osob, do ktorych w realu bym nigdy nie zagadala - z roznych powodow.