Wpis z mikrobloga

@arinkao w nl można takiego ogromniastego ziemniora kupić za jakies 2/3€ , normalnie takich wielkich nie kupisz, tam jiz przygotowane z maselkiem itp. Jak nie zapomnę to jutro fotke podeślę ( ͡º ͜ʖ͡º)

A jedzonko super, nie inaczej ( ʖ̯)
@aufiel: @grav1: @Qql3l3
Ziemniak jest natarty olejem, posolony i z kawałkami rozmarynu zawinięty w sreberko. Pieczony do miękkości, ok 1,5 godziny w 200 stopniach. "Gzik" powstał ze skyru, czosnku, pieprzu, soli, gochugaru.
Kurczak to nic specjalnego nie wyszło, jest bo jest, równie dobrze mogłoby go nie być. Też go upiekłam w sreberku z papryką, czosnkiem, solą.
Kapusta z tego przepisu, zwyczajnie skrojona i smażona na średnim ogniu, jak widać długo
arinkao - @aufiel: @grav1: @Qql3l3
Ziemniak jest natarty olejem, posolony i z kawałk...
@marlow: To zaskakująco dobry pomył, raz na czas można odmienić tak talerz. Robi się szybko, kapusta fajnie się przypieka, jest smaczna jak boczek a w środku miękka. Wszyscy zjedli, nikt nie zostawił ;)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@arinkao: no to zajebioza. Ja z takich "dziwnych", przynajmniej dla mnie, rzeczy to robiłem pory na parze z sosem jakimś kwaśnym. O dziwo, po uparowaniu pory straciły całkiem moc i były bardzo spoko, a sos przestał być kwaśny jak nim zalałem talerz. Polecam. Makłowicz to robił u siebie w domu