Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@KoninaBeZiomeczka: w 2012 roku:

"Andrzej Grabowski za cały 16. Sezon serialu zgarnie aż 360 tysięcy złotych. Marzena Kipiel-Sztuka, która wciela się w rolę Halinki zarobi 280 tysięcy, Bartosz Żukowski, tzw. "Cycu", wynegocjował tylko o 30 tysięcy złotych mniej niż mama. Dariusz Gantowski grający Boczka otrzyma tyle samo, natomiast Paździochowie po 220 tysięcy."
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KoninaBeZiomeczka: przypominam że to za jeden sezon, tymczasem:

Od dawna nie mam już oszczędności, a miejsce, w którym trzymałam moje zaskórniaki, od kilku tygodni także świeci pustką. W pewnym momencie było tak źle, że zdecydowałam się wziąć kredyt w banku, by opłacić prąd, czynsz i gaz na kilka miesięcy do przodu. Dzięki pożyczce mogłam też kupić dużo karmy dla mojego mopsa Gienka i trochę zapełnić lodówkę - powiedziała Marzena Kipiel-Sztuka.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@KoninaBeZiomeczka: ( ͡° ͜ʖ ͡°) frajerzy nawet zbiórkę ogarnęli:

Organizator akcji poinformował, że mimo wielu starań nie udało się mu skontaktować ani z Marzeną Kipiel-Sztuką, ani jej managementem. Tym samym podjął decyzję, aby zwrócić darczyńcom wpłacone pieniądze.

Uzbierana przed zwrotami kwota bez wątpliwości zadowoliłaby panią Marzenę, jednak ze względu na brak odpowiedzi ze strony managementu oraz pani Marzeny nie mogłem przekazać jej uzbieranej kwoty. W związku
  • Odpowiedz