Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@Gawol_1: Problemem takich statystyk jest to, że "biednymi" są różnego rodzaju cwaniacy robiący na czarno. Przy wykańczaniu mieszkania żaden z fachowców robiących u mnie nie płacił podatków od tego. W papierach ich dzieci zapewne były jako żyjące w ubóstwie. Dając takim zasiłki zmniejszasz zasięg "ubóstwa" bo robiący na czarno dostali oficjalne dochody. Niekoniecznie to oznacza likwidację biedy.

No i kolejna sprawa, że ubóstwo to kwestia relatywna. Możesz być uznany za biedaka
@xfin bahater na którego nie zasługujemy, jednak za późno. Grafika już zaistanila na wykopie i będzie świadczyć o dobrobycie u nas i upadającym zachodzie. Nie zdziwił bym się jak by TVP użyło tej info grafiki.
bahater na którego nie zasługujemy, jednak za późno. Grafika już zaistanila na wykopie i będzie świadczyć o dobrobycie u nas i upadającym zachodzie. Nie zdziwił bym się jak by TVP użyło tej info grafiki.


@mpetrumnigrum: @fraciu: drugi komentarz uzupełnia całość. Bo bez niego to z kolei wyjdzie na to, że ja trochę zmanipulowałem. Wołam też @Gawol_1, bo całe to badanie bierze pod uwagę wszystko - a to zostało w
@Daszekk: W Luksemburgu bieda jest wtedy gdy rodziny nie stać na 3 tygodniowe wakacje na Karaibach... ale wbrew pozorom to nie zmienia faktu że "poczucie biedy" może być jak najbardziej subiektywne i ten wykres jest prawidłowy...
@Gawol_1: lepsi niz Luksemburg... Bo uwierze


@Daszekk: Też myślę, że Eurostat, który przygotował badanie i inne biurokratyczne organizacje UE należy zlikwidować jako terrorystyczne i gówno warte jak cała biurokracja UE ( ͡º ͜ʖ͡º)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Gawol_1: a to nie powinieneś porównać 2015 do 2020, jeśli tagujesz 500+?
Nie powinieneś też wziąć pod uwagę też na przykład tego, ile lat minęło od wejscia do UE po prostu?
@DeoLawson: dane z dupy i mało kto pamięta że 300gospodarka to portal kolegów Vateusza ;)

Moim zdaniem pięknie rozegrane, wrzucają w miarę rzetelne artykuły, ludzie bez pojęcia, trolle i debile m.in. na wykopie wyciągają na główną, robią im ruch i budują zasięgi a oni tak co dziesiąty artykuł zrobią „jak trzeba” ;)

Obserwuj co tam się dzieje przed wyborami, bo liczę że będzie wesoło.