Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, jak mem z Polską cieszącą się z klikania przycisku z artykułem 5. NATO. Jeszcze te heheszki "my już ubrani"! "Na Moskwę"!

Ludzie ogarnijcie się, wojna to nie jest fajna sprawa. Wojna to zawsze cierpienie, ból i śmierć setek tysięcy, a nawet milionów ludzi. Ja wiem, że to w większości heheszki, ale nawet postowanie takich memów to wpisywanie się w ruską propagandę, o tym, że Polacy prowokują Rosję i chcą wojny.

Moja babcia, która przeżyła wojnę, opowiadała mi wiele historii z wojny i zawsze ze łzami w oczach powtarzała, że "oby tylko nie było wojny". Ja mając 23 lata mam to szczęście, że dorastałem w spokojnych czasach, ale umiem docenić pokój. Pamiętajcie, że wojna z Rosją, nawet biorąc pod uwagę, że NATO ma o wiele większy potencjał od Rosji, zawsze będzie się związała z jakimiś konsekwencjami. Rosja ma bardzo blisko do Polski, na pewno byśmy oberwali rykoszetem. Wojna światowa to najgorsze co może się wydarzyć. Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, ale dziś na poważnie:

NIGDY WIĘCEJ WOJNY.

#ukraina #rosja #wojna #polska #gruparatowaniapoziomu #niepopularnaopinia
KRZYSZTOFDZONGUN - Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, ja...

źródło: comment_16685844237u40YfatNZ8lgXuopVvj97.jpg

Pobierz
  • 131
@analogiczna: Jak żywo przypomina mi się śmieszkowanie ruskich w necie i memy o kraterze zamiast Polski i Ukrainy. Wańki już nie śmieszkują odmrażając du.y w jakimś okopie w Donbasie a i na naszych domorosłych kozaków może przyjść kolej.

Jedno jest pewne jeżeli świat zapłonie dostaną miejsce w pierwszym rzędzie ¯\_(ツ)_/¯
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: nigdy więcej wojny to sobie można było mówić przed lutym 2022, teraz ta wojna już jest, a to że Ty nie bierzesz w niej czynnego udziału to inna sprawa

jak ma nie być nigdy wojny to wyjścia są 2, pierwsze to zaorać agresora do ziemi, a drugie to poddać się mu i fajrancik, każdy inny scenariusz, to jak widzimy obecnie, tylko sytuacja przejściowa na kilkanaście/dziesiąt lat między wojną a wojną
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Nikt nie chce wojny

Tyle że ta wojna już trwa
Jeżeli to faktycznie ruskie gówno w nas uderzyło to nie ma co pokazywać brzucha

Zrobić wszystko żeby ten konflikt ugasić
Co nie znaczy - #!$%@?ć o pacyfizmie aż konflikt sam się rozwiąże...

Łatwo mówić nigdy więcej wojny, a co jak już do Ciebie strzelają?

Samo myślenie życzeniowe nie wystarczy
Nikt też głupi nie jest tam w NATO, raz ruskim się
Rozwalają mnie stulejarze z "hejt klubu rosji", którzy myślą, że są w stanie pokonać nawet pijanego ruska uzbrojonego w sztachetę od płotu. Niestety w razie w byłaby tylko rzeź wykopowych niewiniątek i co najwyżej wielka ucieczka z piwnic.


@cottonworldychecoperez11: przecież to są wszystko żarty zielonko xd bk z cb, bo ci się wydaje, że jesteś taki dojrzały xd