Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, jak mem z Polską cieszącą się z klikania przycisku z artykułem 5. NATO. Jeszcze te heheszki "my już ubrani"! "Na Moskwę"!

Ludzie ogarnijcie się, wojna to nie jest fajna sprawa. Wojna to zawsze cierpienie, ból i śmierć setek tysięcy, a nawet milionów ludzi. Ja wiem, że to w większości heheszki, ale nawet postowanie takich memów to wpisywanie się w ruską propagandę, o tym, że Polacy prowokują Rosję i chcą wojny.

Moja babcia, która przeżyła wojnę, opowiadała mi wiele historii z wojny i zawsze ze łzami w oczach powtarzała, że "oby tylko nie było wojny". Ja mając 23 lata mam to szczęście, że dorastałem w spokojnych czasach, ale umiem docenić pokój. Pamiętajcie, że wojna z Rosją, nawet biorąc pod uwagę, że NATO ma o wiele większy potencjał od Rosji, zawsze będzie się związała z jakimiś konsekwencjami. Rosja ma bardzo blisko do Polski, na pewno byśmy oberwali rykoszetem. Wojna światowa to najgorsze co może się wydarzyć. Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, ale dziś na poważnie:

NIGDY WIĘCEJ WOJNY.

#ukraina #rosja #wojna #polska #gruparatowaniapoziomu #niepopularnaopinia
KRZYSZTOFDZONGUN - Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, ja...

źródło: comment_16685844237u40YfatNZ8lgXuopVvj97.jpg

Pobierz
  • 131
mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, jak mem z Polską cieszącą się z klikania przycisku z artykułem 5. NATO. Jeszcze te heheszki "my już ubrani"! "Na Moskwę"!


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Dokładnie to.

Rozwalają mnie stulejarze z "hejt klubu rosji", którzy myślą, że są w stanie pokonać nawet pijanego ruska uzbrojonego w sztachetę od płotu. Niestety w razie w byłaby tylko rzeź wykopowych niewiniątek i co najwyżej wielka ucieczka z piwnic.
jak ty wczoraj wrzucales mema z pudzianem, który razem z szkopami przenosił belke podczas 2ww a #!$%@? zeby nie zartowac z wojny xD


@artiom143: poczekaj aż zobaczysz posty Krzysztofa na temat Lewandowskiego