Wpis z mikrobloga

Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, jak mem z Polską cieszącą się z klikania przycisku z artykułem 5. NATO. Jeszcze te heheszki "my już ubrani"! "Na Moskwę"!

Ludzie ogarnijcie się, wojna to nie jest fajna sprawa. Wojna to zawsze cierpienie, ból i śmierć setek tysięcy, a nawet milionów ludzi. Ja wiem, że to w większości heheszki, ale nawet postowanie takich memów to wpisywanie się w ruską propagandę, o tym, że Polacy prowokują Rosję i chcą wojny.

Moja babcia, która przeżyła wojnę, opowiadała mi wiele historii z wojny i zawsze ze łzami w oczach powtarzała, że "oby tylko nie było wojny". Ja mając 23 lata mam to szczęście, że dorastałem w spokojnych czasach, ale umiem docenić pokój. Pamiętajcie, że wojna z Rosją, nawet biorąc pod uwagę, że NATO ma o wiele większy potencjał od Rosji, zawsze będzie się związała z jakimiś konsekwencjami. Rosja ma bardzo blisko do Polski, na pewno byśmy oberwali rykoszetem. Wojna światowa to najgorsze co może się wydarzyć. Wiem, że to tylko portal ze śmiesznymi obrazkami, ale dziś na poważnie:

NIGDY WIĘCEJ WOJNY.

#ukraina #rosja #wojna #polska #gruparatowaniapoziomu #niepopularnaopinia
KRZYSZTOFDZONGUN - Szczerze mówiąc, mało który mem wywołuje we mnie taki ból dupy, ja...

źródło: comment_16685844237u40YfatNZ8lgXuopVvj97.jpg

Pobierz
  • 131
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: niby tak, chociaż w sumie gdyby wcześniej skończyć wojnę, to może by to oszczędziło życie wielu ludzi.
A nic tak szybko tej wojny nie skończy, jak NATO w Moskwie.

Trochę jak z nastawianiem ręki. Będzie boleć jak cholera, ale w sumie lepiej zrobić to nagle i szybko ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: To jest portal pełny dzieciarni, debili, trolli płatnych i bezpłatnych, mnie to w ogóle nie dziwi, co się tu od paru miesięcy #!$%@?. Zresztą to samo było przed laty, kiedy do zach. Europy waliły tłumy Arabów z Syrii, Iraku itd., też wysrywki już chcieli iść mordować. Ogólnie wykop to taki przekrój całego społeczeństwa, a jakie ono jest, świadczą wyniki wyborów w ciągu ostatnich 7 lat.
Niestety historia pokazała wielokrotnie że czasem wojna jest nieunikniona, a unikanie jej tylko odsuwa ją w czasie i sprawia, że kiedy już wybucha staje się znacznie bardziej krwawa i nieprzewidywalna. Choćby pierwszy przykład; niewielka wojskowa interwencja zachodnich mocarstw przeciw nazistowskim niemcom kiedy te już otwarcie łamały pierwsze postanowienia traktatu wersalskiego w 1934 - 1937 roku - a były jeszcze militarnie słabe - mogłaby zapobiec wybuchowi II wojny światowej. Wybrano jednak ustępstwa i
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Ale wiesz, że oburzasz się o memy i nerwowe śmieszki? Co mamy robić, płakać i się zamartwiać o przyszłość? Wuja możemy i wuja nasze zdanie znaczy, więc część ludzi daje ujście stresowi poprzez śmieszkowanie. Prócz jakiegoś promila nikt nie traktuje tego poważnie.
No i dosłownie z wszystkiego można kręcić beke, co zresztą sam robisz, a teraz się oburzasz i udajesz głos rozsądku
Szykuj matulu syna na wojne bo Zelenski powiedział wczoraj, że przestrzegał nas przed Rosją i już rakiety paszły. A tak też serio to należy pamiętać, że najgorszy dzień pokoju, jest lepszy niż najlepszy dzień wojny. Nikt nas w to nie wplącze, nie nasza wojna i NARA
@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Uwielbiam ten mem i jak każdy nie nie chce wojny, ten mem to odpowiedź na propagandę ruską która próbuje zasiać strach wśród Polaków. Ruskie mają się bać i wiedzieć ze jak coś odjebią nie zwiejmy z podkulonym ogonem. Zresztą taka postawa już przynosi skutki bo w ruskiej propagandzie jesteśmy potęgą militarną XD. To jest mem tego się nie bierze na poważnie ;)