Wpis z mikrobloga

@Young_Senior: if you are good at something never do it for free. Jak juz masz doswiadczenie komercyjne to nie ma to sensu, i tak cie wezma.

A nowych rzeczy uczy sie w czasie pracy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Young_Senior: Jeśli kodowanie w wolnym czasie stanowi dla ciebie problem, to od razu z góry współczuję... Nie mając pasji do programowania zawód programisty jest niczym tylko ciągłą udręką i frustracją... Nie polecam
  • Odpowiedz
@Young_Senior: nikt nie jest maszyną by programować 8 godzin dziennie plus w wolnym czasie na długą mete.
Wchodzisz do firmy pokazujesz im granice swoje, nie robisz nadgodzin darmowych, napewno nie na stałe, na 95 procent i tak cie nikt nie zwolni a jak zwolni to nic nie tracisz bo znajdziesz nową firme.
  • Odpowiedz
@brightit: Mmm argument pasji, dawno tego nie słyszałem. Ja mam pasje do programowania, ale też do pieniądza i po godzinach mam lepsze rzeczy do robienia, a w pracy dzięki pasji czas spędzam przyjemnie :P
  • Odpowiedz
Nie mając pasji do programowania zawód programisty jest niczym tylko ciągłą udręką i frustracją


@brightit: No ja jakoś w ogóle nie mam do tego pasji, a jak dotąd po kilku latach pracy nie nazwałbym swojej kariery udręką i frustracją. Ot zwykła praca, w której uczysz się różnych rzeczy opartych na praktyce, aby potem móc je wykorzystać jeszcze x razy w różnym stopniu pracując nad innymi projektami.
  • Odpowiedz