Wpis z mikrobloga

@wojna: Badają długoterminowy wpływ znanego skutku ubocznego bo mają taki obowiązek, szok.

Nie ma czegoś takiego jak lek, szczepionka bez skutków ubocznych i nigdy nie będzie, ważna jest ich częstotliwość. Na tym określa się bezpieczeństwo. Każda szczepionka może wywołać ZMS, a już szczególnie taka ma choroby wirusowe, np. grypę.

Do szczepienia na grypę czy covid nikt Cię nie zmusza, tylko nawet jak zachorujesz na covid, lub jak go lubisz nazywać, katarek,
Do szczepienia na grypę czy covid nikt Cię nie zmusza, tylko nawet jak zachorujesz na covid, lub jak go lubisz nazywać, katarek, nie ważne czy lekko czy nie, masz większe ryzyko tego samego powikłania, a bardzo to bagatelizujesz. To jest zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@muckfods: O ile z grypą masz rację to doskonałe pamiętam jak wyglądała ta "dobrowolna" szczepionka na covid i jak "nikt nie zmuszał".
@wojna: A wbrew pozorom, na twój chłopski rozum można, bo nie jest badana szczepionka tylko jej znane skutki uboczne, chyba tego chcesz? Trochę dziwne że "Big Pharma" musi to robić, z tego co czytałem to przecież jest spisek i nikt ma nie wiedzieć.
@nn-borg: Dobrze że o nim wspomniałeś, bo to było zmanipulowane znalezisko a badanie miało już kilka miesięcy.
Skopiuje Ci podsumowanie tego wysrywu.

Niedawno na wykopie był jego filmik o badaniu z Izraela, wykop zatytułowany: "Problemy z sercem to NIE wina COVIDu" (https://www.wykop.pl/link/6890757/problemy-z-sercem-to-nie-wina-covidu/). Campbell dochodzi w nim do wniosku że COVID nie powoduje komplikacji sercowych lub zapalenia osierdzia czy serca, sugeruje natomiast że są to szczepionki, oczywiście delikatnie bo jest na
@muckfods: Ale jakie skutki uboczne? Po cudownym eliksirze? Nie może mieć coś skutków ubocznych, skoro jest wspaniale przebadane. Tak podpowiada mi mój chłopski rozum a Ty szerzysz szurskie teorie misiu. Jak kilka mc temu, szury pisały o ZMS po szczepionce na covid, to wiadomo jaka była reakcja tych którzy zaufali nauce( ͡° ͜ʖ ͡°)

@muckfods: Nazywają mnie tak dwóch lat :)

mocno cie to dotknęło


A skądże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie łatki wywołują u mnie jedynie uśmiech na twarzy, nic więcej.

skutki uboczne są po wszystkim


Całe szczęście, że się o nich dowiadują osoby zaszczepione. A najlepsze, dopiero przed nami :)
@wojna:

A skądże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie łatki wywołują u mnie jedynie uśmiech na twarzy, nic więcej.

Twoje wpisy sugerują coś zupełnie odmiennego.

Nazywają mnie tak dwóch lat :)

Bo pewnie masz już na koncie szerzenie wielu nieprawdziwych informacji.

Całe szczęście, że się o nich dowiadują osoby zaszczepione. A najlepsze, dopiero przed nami :)

Opisujesz to jakby to był mocno strzeżony sekret, a wystarczyło spojrzeć na
sugerują


@muckfods: Mocno to przeżywam a po nocach nie śpię, bo wykopek mnie nazwał od szurem czy foliarzem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

szerzeniu wielu


Yhmmm…jak wielu? XD

ulotkę od Pfizera


Pokaz ulotkę. Moze znajdę tam wzmiankę o ZMS ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@wojna: https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/patient-information-leaflet-for-covid-19-vaccine-pfizerbiontech

There is an increased risk of myocarditis (inflammation of the heart muscle) and pericarditis (inflammation of the lining outside the heart) after vaccination with Comirnaty (see section 4). These conditions can develop within just a few days after vaccination and have primarily occurred within 14 days. They have been observed more often after the second vaccination, and more often in younger males. The risk of myocarditis and pericarditis seems