Wpis z mikrobloga

@Docent_Jan_Mula:

Masz do wyboru:
1-utna Ci glowe
2-utna Ci noge

Co wybierasz?

I taka jest wlasnie roznica pomiedzy rzadami pisu a tuska.

Normalni ludzie wiedza co wybrac.

@Jaque Oj koles to zes sie wkopal :P Platek sniegu zglosil a widzac co moderacja odwala mozesz miec ciezko :)

3 razy pomysl zanim cos napiszesz. Wiem ze zimy nie ma ale manipulatorzy i platki sniegu sa caly rok.
to mamy dwie partie? myślałem ze 6


@Docent_Jan_Mula: W tych wyborach mamy 2 opcje.

1-rzadzi dalej pis
2-pis przestaje rzadzic.

Jesli 2 to nie ma takiej opcji zeby KO mialo wiekszosc. Tylko sumarycznie: KO, Lewica i TD moga utworzyc rzad. Zadna z osobna tego nie zrobi.

Jesli dojdzie do koalicji to jakby nie bylo jednak KO bedzie tam mialo wiecej glosow - bo zdobedzie najwiecej mandatow. Wiec to takie jakby logiczne?
wtedy największym problemem był zegarek i droga kolacja xD

Polacy nie wiedzieli jeszcze, na jakie gówno głosują


@Gieremek: Miras - inaczej.

Wtedy to spoleczenstwo przerosl zegarek i osmiorniczki. No tak bywa jak sie nie ogarnia.

Ale wbrew pozorom to da w miare logicznie sie wytlumaczyc.

Cos sie nie podobalo i spoleczenstwo chcialo zmian. Luz. Ma do tego prawo.

Ale wyboru pisu na druga kadencje logicznie nie wytlumaczysz. Jedyne wytlumaczenie jest takie
@gorzki99: jak ludzie szybko zapominają jak było za Tuska
- UE karze to Tusk bierze imigrantów
- nie podniosę podatków - kłamstwo podniósł
- nie wyjadę do PE tak kocham polska - kłamstwo pojechał
- zapisujcie się do OFE. muszę zapach dziurę budżetową waszą kasą. bo tak i to nie wasza kasa????
- bezprawie afery z komornikami, czyściciele kamienic, dopalacze, Amber Gold z synkiem.
- więcej kasy do kieszeni sprzedaż Orlen,
@Rudma: Ja pamietam i chce powrotu normalnosci.

Ile mialas wtedy lat? Pracowlas juz? Bo ja tak.

Mnie tam sie UE i schengen podoba (moze dlatego ze czesto jezdze se pozwiedac inne kraje wiec doceniam).

bo tak i to nie wasza kasa????


Cos Ci dzwoni ale nie do konca. Wbrew propagandzie to.... To nie byla nasza kasa :))) Jakbys nie potrafila doszukac dlaczego to sluze pomoca. Wyjasnie w kilku zdaniach (prosto -