Wpis z mikrobloga

@wojna: najlepsze podejście ma Public Health Scotland, niczym pis o ekspertach: nie będziemy badać wpływu szczepień na wzrost śmiertelności noworodków bo mogłoby to zmniejszyć poziom zaufania do szczepień ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna: Badają długoterminowy wpływ znanego skutku ubocznego bo mają taki obowiązek, szok.

Nie ma czegoś takiego jak lek, szczepionka bez skutków ubocznych i nigdy nie będzie, ważna jest ich częstotliwość. Na tym określa się bezpieczeństwo. Każda szczepionka może wywołać ZMS, a już szczególnie taka ma choroby wirusowe, np. grypę.

Do szczepienia na grypę czy covid nikt Cię nie zmusza, tylko nawet jak zachorujesz na covid, lub jak go lubisz nazywać,
  • Odpowiedz
Do szczepienia na grypę czy covid nikt Cię nie zmusza, tylko nawet jak zachorujesz na covid, lub jak go lubisz nazywać, katarek, nie ważne czy lekko czy nie, masz większe ryzyko tego samego powikłania, a bardzo to bagatelizujesz. To jest zabawne ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@muckfods: O ile z grypą masz rację to doskonałe pamiętam jak wyglądała ta "dobrowolna" szczepionka na covid i jak "nikt nie
  • Odpowiedz
  • 5
do szczepienia na covid nikt cie nie zmusza


@muckfods: cale szczęście już nie

badają


Jak można badać coś co jest swietnie przebadane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@muckfods: badania z Izraela przeprowadzone na 470 tysiacach ludzi jeszcze przed programem szczepien pokazuja, ze sam Covid nie ma wplywu na zapalenie miesnia sercowego czy osierdzia. Bylo niedawno znalezisko na ten temat.
  • Odpowiedz
@wojna: A wbrew pozorom, na twój chłopski rozum można, bo nie jest badana szczepionka tylko jej znane skutki uboczne, chyba tego chcesz? Trochę dziwne że "Big Pharma" musi to robić, z tego co czytałem to przecież jest spisek i nikt ma nie wiedzieć.
  • Odpowiedz
@nn-borg: Dobrze że o nim wspomniałeś, bo to było zmanipulowane znalezisko a badanie miało już kilka miesięcy.
Skopiuje Ci podsumowanie tego wysrywu.

Niedawno na wykopie był jego filmik o badaniu z Izraela, wykop zatytułowany: "Problemy z sercem to NIE wina COVIDu" (https://www.wykop.pl/link/6890757/problemy-z-sercem-to-nie-wina-covidu/). Campbell dochodzi w nim do wniosku że COVID nie powoduje komplikacji sercowych lub zapalenia osierdzia czy serca, sugeruje natomiast że są to szczepionki, oczywiście delikatnie bo jest na krawędzi bana.

Pan Campbell albo nie potrafił dobrze tego badania zinterpretować lub kłamie i manipuluje,
  • Odpowiedz
  • 6
@muckfods: Ale jakie skutki uboczne? Po cudownym eliksirze? Nie może mieć coś skutków ubocznych, skoro jest wspaniale przebadane. Tak podpowiada mi mój chłopski rozum a Ty szerzysz szurskie teorie misiu. Jak kilka mc temu, szury pisały o ZMS po szczepionce na covid, to wiadomo jaka była reakcja tych którzy zaufali nauce( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
@wojna: Szur, foliarz, teoria spiskowa, informacja nieprawdziwa :)

Bardzo mi przykro, ale podajesz nierzetelne informacje.
Zaraz po szur było "ruska onuca"!!
( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@wojna: Widzę że kilka osób które Cię tak nazwało żyją za darmo w twojej głowie do dziś bez czynszu, mocno Cię to dotknęło.

Skutki uboczne są po wszystkim, a wiesz o nich bo szczepionka była badana, więc sam sobie przeczysz.
  • Odpowiedz
  • 4
@muckfods: Nazywają mnie tak dwóch lat :)

mocno cie to dotknęło


A skądże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie łatki wywołują u mnie jedynie
  • Odpowiedz
@wojna:

A skądże ( ͡° ͜ʖ ͡°) Takie łatki wywołują u mnie jedynie uśmiech na twarzy, nic więcej.

Twoje wpisy sugerują coś zupełnie odmiennego.
  • Odpowiedz
  • 2
sugerują


@muckfods: Mocno to przeżywam a po nocach nie śpię, bo wykopek mnie nazwał od szurem czy foliarzem ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@nn-borg: Nikt tego nie neguje, szczepionka na grypę też może spowodować ZMS. Tutaj chodzi o częstotliwość, nie ma leku, specyfiku, a nawet witaminy która nie ma skutków ubocznych, WSZYSTKO może mieć skutki uboczne.
  • Odpowiedz
@wojna: https://www.gov.uk/government/publications/regulatory-approval-of-pfizer-biontech-vaccine-for-covid-19/patient-information-leaflet-for-covid-19-vaccine-pfizerbiontech

There is an increased risk of myocarditis (inflammation of the heart muscle) and pericarditis (inflammation of the lining outside the heart) after vaccination with Comirnaty (see section 4). These conditions can develop within just a few days after vaccination and have primarily occurred within 14 days. They have been observed more often after the second vaccination, and more often in younger males. The risk of myocarditis and pericarditis
  • Odpowiedz