Wpis z mikrobloga

  • 2
@muckfods: Teraz kiedy wiadomo, że szczepionki na covid powodują ZMS, dajesz mi ulotkę która została zaaktualizowana w bm i całe szczęście, o tym wspomina. Teraz dej ulotkę z początku szczepień( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 0
@muckfods: Pamietam ten artykuł i chyba nawet było znalezisko o tym na wykopie. Mają rozmach, 1,5 roku temu ostrzegali, dziś zaczynają badać coś, co jest swietnie przebadane :) No nic, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć zdrówka wszystkim zaszczepionym ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz
@muckfods: ja czekam az naukowcom uda sie wyjasnic zagadkowe nadmiarowe zgony. poki co z angielskich statystyk wynika, ze przyczyna zgonu sa powiklania ukladu naczyniowo sercowego, rownierz wsrod ludzi mlodych. Pamietam inne badania z Izraela ktore pokazywaly ze ZMS po szczepieniu dotykalo glownie mlodych. IMO na dzisiaj nie mozna niczego wykluczyc i nalezy trzymac reke na nomen omen pulsie :)
  • Odpowiedz
@wojna: Jak zwykle kpisz nie mając żadnych argumentów. Ta szczepionka jest najlepiej przebadaną w historii, chcesz czy nie. Do tego jej wpływ będzie badany do 5 lat od wystąpienia u pechowców skutków ubocznych, nie wiem o co więcej można by prosić. A to badanie nie będzie się tyczyć wszystkich zaszczepionych tylko szczupłej grupy osób które doświadczyły po szczepieniu skutków ubocznych.

Co mnie śmieszy to fakt, że wszystkie twoje zarzuty są
  • Odpowiedz
@wojna: Ależ jak najbardziej może, do tej pory powstało o niej więcej badań niż o jakiejkolwiek innej. To że badanie jeszcze się nie skończyło nie ma na to wpływu i nie znaczy że wszystko co zrobiono do tej pory nie ma znaczenia.
  • Odpowiedz
@nn-borg: ONS wydało jeszcze jeden raport o nadmiarowych zgonach w lecie, od 1 czerwca do 31 sierpnia, 3 miesiące.
https://www.ons.gov.uk/peoplepopulationandcommunity/birthsdeathsandmarriages/deaths/articles/excessmortalityduringheatperiods/englandandwales1juneto31august2022

Each heat-period peak, most notably that on 19 July 2022, was followed by a fall in deaths to below the average over the following days; this suggests a short-term mortality displacement, where deaths among vulnerable individuals are ‘brought forward’ to within the heat-periods.


Jak widzisz, podczas każdej fali upału nadmiarowe
  • Odpowiedz
@wojna: Eh, jak z dzieckiem. Główne badania dopuszczające do obrotu dla dorosłych są ZAKOŃCZONE. Została oficjalnie dopuszczona do obrotu a nie "awaryjnie". Badania nadal są prowadzone, w innych kierunkach, np. długotrwałego wpływu skutków ubocznych.
  • Odpowiedz
  • 1
@Pieniek1991
@wojna tak, cały świat spiskuje przeciwko wam i chcą was zabić szczepionką, ale wy się nie dacie. Skoro wydało się to możecie usunąć konto i ściągnąć foliowe czapeczki.
  • Odpowiedz
@P3tro:

Wstawiłeś tylko intro, kompletnie brakło jakiejkolwiek treści.
Szkoda, bo śledzę wątek, żeby się czegoś dowiedzieć.
Może spróbuj jeszcze raz wstawić?
  • Odpowiedz
@wojna: To się nie szczepcie, tylko zrezygnujcie też z medycyny uspołecznionej, bo skoro szczepionka szkodzi bardziej jak wirus to muszę was zmartwić, zarówno Pfizer, AstraZeneca czy tym podobne produkują setki różnych leków, często dużo mniej przebadanych i o z góry wiadomych skutkach ubocznych.

Zupełnie nie rozumiecie jakim dobrodziejstwem była szczepionka mRNA i jakie spustoszenie potrafił czynić wirus SARS-CoV2 w organach wewnętrznych. Może należało niedowiarków zabrać na oddział covidowy, to byście
  • Odpowiedz
tak, cały świat spiskuje przeciwko wam i chcą was zabić szczepionką, ale wy się nie dacie. Skoro wydało się to możecie usunąć konto i ściągnąć foliowe czapeczki.


@P3tro: To ściągaj czapeczkę i usuwaj konto, ja się nie szczepiłem, covid zaliczyłem więc po co miałbym się szczepić? Jestem w gronie 40% nieszczepionych w Polsce i dobrze mi z tym. xD

To się nie szczepcie, tylko zrezygnujcie też z medycyny uspołecznionej, bo skoro szczepionka szkodzi bardziej jak wirus to muszę was zmartwić, zarówno Pfizer, AstraZeneca czy tym podobne produkują setki różnych leków, często dużo mniej przebadanych i o z góry wiadomych skutkach
  • Odpowiedz