Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdybym był loszką 6/10 to już bym miał na dzisiejsze popołudnie 10 propozycji od spermiarzy wypadów w tym jeden spontaniczny za granicę pod palmy, albo chociaż do restauracji, na dach oglądać gwiazdy, czy kina. Oczywiście wszystko po dżentelmeńsku na ich koszt

A tak to będę się nudził w domu przed TV i #!$%@? mnie to.

#stulejacontent #redpill #blackpill #simp #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randki #zwiazki #spermiarzeztindera #pieklomezczyzn #kobiety #mgtow
  • 68
@Ynfluencer: chcesz podrozowac, przezywac, chlonac zycie. To prosze bardzo, wstajesz teraz od wypoka, bierzesz browarka, cisniesz na jakis punkt widokowy i kminisz krok po kroku, co spowodowalo taka a nie inna sytucje i co zmienic.
Typiary, ktorym faceci musza organizowac czas najpewniej sa po prostu glupie, Ty tez czekasz, az ktos Ci ten czas zorganizuje?
Powodzenia miras ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Zamiast iść jutro do pracy chciałbym, żeby dziś podjechała do mnie fura z ekipą, żeby była jakaś klimatyczna muzyka, wyjazd i najpierw jakiś plener, kino, czy coś, potem wjazd do kogoś na chatę i kreska na stole, biorę gitarę w rękę i jazda.


@Ynfluencer: Za dużo się seriali naoglądałeś.
Z fartem, Mireczku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@xentropia: @katarzyn-raz-dwa: @Kryskamatyska: Ptaszyny moje kochane...macie lepiej i nawet mnie nie #!$%@? #!$%@?!

Tekst z GHB to odlot w kosmos, trzeba nie mieć mózgu, żeby dać sobie dosypać cokolwiek do napoju. Normalny człowiek w życiu nie da się dać zrobić.

Te typiary, którym faceci muszą organizować czas nie są głupie. Przecież to rozsądne. Rezygnacja z tego to jak nie podnieść 100 złotych, które leży na chodniku.

Jak fart leci
Te typiary, którym faceci muszą organizować czas nie są głupie. Przecież to rozsądne. Rezygnacja z tego to jak nie podnieść 100 złotych, które leży na chodniku.


@Ynfluencer: Ło baben, ale z ciebie księżulek XDDD
Chłopie, ty zejdź na ziemię, bo kontakt z rzeczywistością masz na poziomie Jarosława K.
@Kryskamatyska: W kulki ze mną pogrywasz Ptaszyno?

Żeby zrezygnować z darmowych szoferów, żarcia, kina, wyjazdów itd. to frajestwo.

To chyba ty jesteś oderwana jeśli sądzisz, że laski z tego nie korzystają.

Korzystają, a potem spermiarz i tak dupy nie dostaje.
@Ynfluencer: no jak dla mnie glupie, wiexej mam satysfakcji jak sama cos wymysle i zrobie.

Żeby zrezygnować z darmowych szoferów, żarcia, kina, wyjazdów itd. to frajestwo.<

Chyba nigdy nie spędziłes godziny obok oblesnego dziada co sie slini na widok dupy albo st00pek. Czasami sie rezygnuje z hajsu bo rzygnac idzie

No i okej, masz racje, w wielu kwestiach mamy latwiej(jak np. pomoc przy katastrofie zyciowej), ale to wcale nie tak wyglada
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: no to mów od razu, że na grubym haku na giełdzie siedzisz i masz doła, been there, done that. A nie różowe złe, mam straszne życie bo mnie nikt na ekscytujące wyjścia nie zaprasza.
@xentropia: Nie, nie na grubym haku, bo in plus.

Problem polega na tym, że przy swojej gównianej wypłacie, żeby cokolwiek zarobić to po zainwestowaniu czegoś zostaje mi okrągłe zero.

No, bo żeby będąc Polakiem zarobić w pracy godziwe pieniądze, żeby mi coś jeszcze zostało na jakieś przyjemności to musiałbym mieć jakieś umiejętności, które ma 0,0000018 procent populacji. Jak masz takie jak 3-5 procent to powinieneś się cieszyć, że masz pracę i
@Ynfluencer: za duzo sie chyba naogladales seriali, i widzisz swiat tylko czarno-bialo. Nie wszystkie baby leca na chadow >180 cm wzrostu. Lepiej, faceci ponizej 8/10 zakladaja rodziny i sa szczesliwi! Po prostu nie marudza w internetach a zyja.
Wspolczuje Ci, musiales same wiedzmy spptykac na swojej drodze, albo w ogole zadnej kobiety na oczy nie widziales
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: no to jak na plus, to niech kasa co masz wyłożoną pracuje, a Ty korzystaj z tego co miesięcznie zarabiasz, bo jak masz grubą bańkę na giełdzie to dokładanie do tego tysiąca miesięcznie nic nie zmieni.

Może po prostu za dużo insta i przekonanie, że tak jak ten top różowych żyją wszystkie
@xentropia: Może jak naświetlę Ci całość sytuacji to zrozumiesz.

Najbardziej traumatyczną rzeczą w moim życiu było to, że całe życie musiałem słuchać czyichś poleceń, a nie uznaję autorytetów. Rodzisz się i ktoś jest nad Tobą.

Państwo polskie i życie w tym kraju zostawiło we mnie utkwiony wzorzec surowości, tego, że zawsze jest ktoś ważniejszy, wobec kogo muszę być posłuszny. Rozkminianie, czy ktoś się o coś nie #!$%@?. Posiadanie osób przed którymi
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ynfluencer: i uznawał autorytet swojego faceta milionera? Skoro wolność jest dla Ciebie wysoko w strukturze wartości to nie byłbyś szczęśliwy.

Sam się wpędziłeś niestety w myślową klatkę i zamiast szukać z niej wyjścia zakładasz, że jakbyś miał inne warunki wejściowe "płeć" to byłoby inaczej.
@xentropia: pójście do klubu i emke. Jak różowe są oderwane od rzeczywistości to mnie rozwala ze mimo ze widziałem to sto razy to ich głupota brak empatii mnie za każdym razem zadziwia. Zawsze myśle ze niżej nie można upaść. Za dotykanie w klubie przegryw może jedynie #!$%@? wyłapać. Przydałby się jakiś kanał bez różowych żeby sobie realnie pomoc a nie czytać to #!$%@? bo człowiekowi tylko się ciśnienie podnosi.
@Ynfluencer: mnie dziwi ze ty się dziwisz tym laskom. One maja tak izi mołd ze nie potrzebni im są szoferzy darmowe kolacje itd. Nie możesz patrzeć przez swój pryzmat ze ty bys z tego korzystał No ni #!$%@? bo one nigdy nie musiały robić nic kompletnie wiec maja w dupie wszystko nie myślą o przyszłości nie myślą logicznie ich życie to ciagle wyrzuty serotonininy dopaminy setka spermiarzy atencji a hobby to