Wpis z mikrobloga

#!$%@?, gdybym był loszką 6/10 to już bym miał na dzisiejsze popołudnie 10 propozycji od spermiarzy wypadów w tym jeden spontaniczny za granicę pod palmy, albo chociaż do restauracji, na dach oglądać gwiazdy, czy kina. Oczywiście wszystko po dżentelmeńsku na ich koszt

A tak to będę się nudził w domu przed TV i #!$%@? mnie to.

#stulejacontent #redpill #blackpill #simp #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #rozowepaski #niebieskiepaski #tinder #randki #zwiazki #spermiarzeztindera #pieklomezczyzn #kobiety #mgtow
  • 68
@typowyWykopekMizogin: No dlatego, że one mają w życiu za dobrze to trzeba zrobić wszystko co się da, żeby im to życie w miarę możliwości uprzykrzyć, ale znajdź mi chętnego do tego. Z miejsca, gdzie jest kobieta to jest tak wysoko, że stamtąd może już tylko spaść.
@Ynfluencer: po co im uprzykrzać kijem nie zawrocisz Wisły skup się na sobie zarób hajs i podróżować i wszystko możesz robić samemu ja tak robię i mimo ze mam różowa to dużo rzeczy robię samemu i tyle. Blackpill nie ma polegać na robieniu czegoś komuś pod górkę tylko na zrozumieniu natury rzeczywistości i ze its over nie znaczy ze nie można iść w jakieś mgtow
@typowyWykopekMizogin: Ale ja też mam różowa i jestem we wmiare stabilnej sytuacji, jednak jest coś takiego jak sprawiedliwość i równowaga, a jesteśmy w olbrzymiej nierównowadze na korzyść kobiet.

Feministki walczą o swoje przywileje, nie będą walczyć o żadne równouprawnienie, tak samo jak czarni nie walczą z rasizmem i o sprawiedliwość. Wszyscy walczą o przywileje o to, żeby nie było równości, tylko żeby po jego stronie było więcej, żeby grabie zawsze nagrabily
@Ynfluencer: No tak i taki ruch w końcu powstanie powstaje tylko widzisz ze większość ludzi to idioci i idą w jakiś redpill. Ja kiedyś zajmowałem się polityka mieliśmy partie która proponowała demokratyczne rozwiązania kary dla polityków i system podobny do szwajcarskiego. To przy każdej okazji pytali nas czy my z pisu czy z po i nie szło nic przegłosować żadnych podpisów zebrać cudem doszliśmy do wyborów prezydenckich wystawiliśmy idiotę Tanajno bo
@Ynfluencer: i to ze feministki się potrafią zebrać to tez wynika trochę z natury. Co prawda betauprising jest możliwy ale dużo trudniejszy do zrobienia przez co mimo ze problemy męskie są 100 razy większe nic kobiece są pomijane. Myśle ze jednak w końcu pałka będzie przegieta gdy inceli jest już blisko 30%
No dlatego, że one mają w życiu za dobrze to trzeba zrobić wszystko co się da, żeby im to życie w miarę możliwości uprzykrzyć, ale znajdź mi chętnego do tego.


@Ynfluencer: Ło boziu, ale z ciebie zgorzkniały toxiq XDD
Całe szczęście, że nie złożysz jaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie stereotypowy polaczek - nie żeby mieć dobrze, tylko żeby dowalić sąsiadowi XD
@Kryskamatyska: To, że macie za dobrze to jest bardziej negatywne dla was niż dla nas. Jak ktoś ma tak przebodzcowany układ nagrody jak kobiety i dostaje co chwilę strzały dopaminy to się uodparnia na ten efekt i po pewnym czasie nie ma już bodźców, które byłyby w stanie zaspokoić jego układ nagrody.

Znam jedną osobę, która potrafi być bardzo szczęśliwa na średnim poziomie życia, bo w dzieciństwie i młodości nie miała