Wpis z mikrobloga

Poleci ktoś sprawdzone ustawienia dla LG OLED C1 z podłączonym PS5? Obraz przy ruchu kamery jest bardzo rozmazany, czy to gry z PS4, czy PS5, jakby był z gumy. Np. w RDR2 tyczki w namiocie rozciągają się do grubości belek, znaczniki misji zwiększają swoją powierzchnię (Assassin's Creed Oddysey), całość tekstur jest rozamazana. Mam powyłączane wszystkie upłynniacze, odpalony tryb gry i nic to nie daje. Spodziewałem się efektu WOW, a jest zawód.

#telewizory #ps4 #ps5 #gry #technologia
  • 49
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@melekhov: Console mode, power saving off, jasnosc bez zmian tylko mapowanie tonow hdr na hgig. Kolor bez zmian tylko balans bieli warm 50 do konca. Wyrazistosc wylaczasz calkowicie sharpness 0 i skalowanie 0. Obraz oryginal i wlaczone dopasowanie do ekranu. W optymalizacji gry wlaczasz tylko freesync. Wylaczasz pulpit gry, dzwiek ai bo robia input lag. Dzwiek ustawiasz standard, wylaczasz atmos.
@insane1899: kuźwa to ja już nie wiem. W głupim A Plague Tale jest gęś i przy ruszaniu kamerą widać wyraźnie rozmycie, jak ta gęś się rozciąga, a potem wraca wszystko do normalności. Nic nie ruszałeś w ustawieniach? Żadnych Tru Motion?
@NielegalneKretowisko: to jest stare A Plague Tale. Poza tym każda jedna gra tak wygląda. Wszystkie Assassiny, GTA, RDR2, NFS Heat, cokolwiek odpalę, wygląda jak crap. Ustawienia mam dobre od Vincenta z HDTV. Na starym Panasonicu LED nie było takich problemów. Po jeszcze lepszym telewizorze spodziewałem się czegoś więcej.

@Smartek: @pan_welniak: @insane1899: nie wiem, dlaczego nie nagrał się ten film w lepszej jakości, ale patrząc na białe kwiatki na
melekhov - @NielegalneKretowisko: to jest stare A Plague Tale. Poza tym każda jedna g...