Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ytarka: to się nie bardzo chce połączyć w spójna całość, jedynie lewa strona całkiem zgrabnie działa i ja bym ją odciął i zrobił z tego osobną pracę bo to w sumie fajny kolaż.
Natomiast prawa strona i centralna część to oddzielna sprawa zarówno estesycznie i kompozycyjnie. Może by nad nią trochę popracować ...
Może by nad nią trochę popracować ...


@Zsieci: chętnie, tylko nie wiem jak xD co Ci tam nie siedzi konkretnie?

Lewa strona to tylko koncept, ale faktycznie jest to materiał na osobna prace.

Btw.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Ytarka: Tu nie ma co wybaczać :-) ta prawa też się trochę dzieli na dwie części bedzie lepiej od razu jesli zmienisz zakres tej żółtej plamy która mógłaby powiązać te elementy (okno i elf) razem a jest przypisana tylko do sfery okna. Poza tym ten elf coś wisi w powietrzu albo go obciąć do krawędzi albo coś tam domalować.
To jest kolaż komputerowy?
@Zsieci: powiem tak - zakres żółtej plamy to akurat bardzo mi się podoba i wcale lepiej nie będzie, jak ją powiększę, bo przestanie mi się podobać :p

Elf wisi, bo zamierzam ją na czymś usadzić, ale jeszcze nie wiem na czym, więc wisi.

obciąć do krawędzi

to jest płótno naciągnięte na Drewienko :p

To jest kolaż komputerowy?

To jest kolaż telefonowy xD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ytarka: trochę to wygląda tak jak gdyby to robiły dwie różne osoby. Wydaje mi się że trzeba zdecydować w którą stronę to ma pójść czy zwariowany kolaż do końca i wtedy te nowe elementy nie mogą się ograniczać do lewej strony tylko trzeba zaszaleć jeszcze po tym co już jest namalowane albo pójść w stronę prawej strony i zamiast kolażu namalować tam choinkę czy coś w tym stylu i może stworzyć
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Ytarka: hmm w sumie koncepcyjnie może być:-)
Domyślam ze nie jesteś zadowolona z pyszczka bo mało pisełkowy, może byłoby lepiej gdyby jego reszta była jasna jak na zdjęciu, żeby się kontynuował poza kieliszkiem jako pies... i coś z tłem wymyślić żeby to scalić i jakoś dół rozwiązać i będzie dobrze.
A tamten kolaż to sobie zostaw na osobną pracę.