Wpis z mikrobloga

@thewickerman88: @markhausen: Przynajmniej jeszcze banów nie rozdają za nieprawomyślność jak na reddicie, gdzie jak temat jest niepoprawny politycznie to masz tysiące usuniętych komentarzy i zostawione same przychylne. Pod każdym postem orlen jest jechany z góry na dół.
@j3sion: niewiele im brakuje bo już teraz "różnie" traktują niektórych userów. Jeden gościu za coś dostanie perma albo dlugiego bana gdy inny za podobne przewinienie wyjdzie z bana po kilku dniach. Myślę że gdyby dostali kompletnie wolną rękę to robiliby to samo co niekore nawiedzone modki z reddita.
Na co kurde taka pomoc publiczna xD


na rogale i nowe auto ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ludzie nie mogli przychodzić na wykop bo covid? xD


@markhausen: IT na całym świecie pracowało zdalnie

Co covid zmniejszył im przychody? xD


@markhausen: znacznie zwiększył, wszyscy siedzili w domu i klikali po internecie.

Chciałbym zobaczyć uzasadnienie takiej pomocy (ʘʘ)


@markhausen: uzasadnienie XDDD trzeba było spuścić
nie wierzę że Anka czy Michał są pisiorami, więc to mi się nie klei.


@marcel_pijak: pieniądz nie śmierdzi.

@wykop moglibyście opowiedzieć nam na co idą te środki? Tak szczerze pytam, bo na tym portalu nic się nie dzieje, żadnych nowych funkcjonalności, tagi nadal popsute, zabezpieczeń przed "rumunem" zero, moderacja taka że można się pośmiać przez łzy, bez blokady reklam to tutaj nie da się wejść. Na co wam ta kasa?
@pawelczixd: mi usuneli wpis w którym grzecznie zasugerowałem żeby dorobili sobie pilnując pomnika albo domku kaczki xD także tego... stronniczośc tego portalu #!$%@? liczniki
@pawelczixd: Mnie bardziej zastanawia komu tak bardzo zależy na tym żeby non stop spamować wykop tymi wysrywami o psiarni. Newsy z 2011 lądują na głównej z płomieniem, znaleziska z 3 tysiącami wykopów mają może 100 komentarzy. No co za przypadek. Elyta internetu w akcji
Chciałbym zobaczyć uzasadnienie takiej pomocy (ʘʘ)


@markhausen: uzasadnienie jest takie, że PiS wywali z ministerstw ostatnich kompetentnych ludzi - warunki pomocy były wzięte z dupy, maili Morawieckiego i sondaży Maliszewskiego
@markhausen: TO wydaje się śmieszne patrząc powierzchownie , ale pierwsze co w pandemii zrobiło większość firm to obniżyło koszty reklamy i marketingu bo to najłatwiejsze i najmniej potrzebne reklamować się w czasie kiedy nastroje były takie jak by to był koniec świata. Cała branża to odczuła. I jak by nie patrzeć wykop utrzymuje się z reklam.

Nie bronię czy to słuszne czy nie że wzięli, ot rzucam inny punkt widzenia na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
może @Watchdog_Polska mogliby zrobić rozeznanie skąd te pieniądze.


@Kressska: Wszystko możecie sprawdzić tutaj:

https://sudop.uokik.gov.pl/search/aidBeneficiary

NIP: 7792308851


@Watchdog_Polska: a czy wiecie może czy da się sprawdzić jak były wydawane pieniądze z dofinansowania? Nie chodzi mi o każdą złotówkę, ale jakis raport albo sprawozdanie po zakończeniu projektu? W końcu to finansowanie że środków publicznych oraz funduszy europejskich, projekt razem z NASK więc może jakieś sprawozdania da się uzyskać, takie podsumowanie, wnioski co
Nie chce tu wyjsc na obrońce pana MichaUa, ale to może byc pomoc publiczna de minimis, np. Jak bral kredyt na naprawe tagów to dostal zabezpieczenie w postaci gwarancji BGK dla banku kredytującego. Banki zwykle chca 60-80 % wartosci kredytu. No i przy kredycie na banke robi sie 800 tysięcy pomocy publicznej. Zwykle za te gwarancje sie placi i daje weksel (akurat w pandemi do konca tego roku sa darmowe).

Sprawdzcie wasze