Wpis z mikrobloga

Keto, 1200 kalorii od 3 miesięcy, 60 kg i zero zmiany po tych 90 dniach. Co w takim wypadku. Odrazu mówię że komentarze o złym liczeniu kalorii i podjadaniu usuwam bo nie ma czegoś takiego miejsca. Dziewczyna ćwicząca na siłowni 3-4 razy w tygodniu po półtorej godziny, chciałby zrobić wszystko żeby zejść do wagi 53 ale już nie mamy pomysłu co zrobić. Tarczyca była badana i podstawowe badania też i są dobre. Ktoś podpowie co zmienić? Jeszcze zmniejszyć kalorie? Wcześniej było obcinanie z 1800 na 1500 i chwilę coś spadło, potem się zatrzymało i dlatego na 1200 i dalej mija sporo czasu i nic.
Dziewczynie bardzo zależy, mogłaby nic nie jeść żeby tylko schudnąć. Wiem że liczy dobrze kalorie i dokładnie na 100%
#keto #dieta
  • 147
@Okospok0: ale było wcześniej więcej , te około 1500 tak przez parę miesięcy i wtedy spadło parę kg i 2 miesiące zatrzymalo się więc obniżyliśmy. Po obniżce nic ze zmianami. Przed rozpoczęciem diety wyliczyła zero kaloryczne mniej więcej i też z 2 miesiące jadła tyle żeby byc na zerze i waga się utrzymała. Potem te 1500 które chwilę pomogło i teraz 1200
@Kasahara: a głodówki parę dni i potem jedzenie tak jak wcześniej te 1500 i potem kolejna głodówka i tak na zmianę. Nie wiem czy to by dla organizmu zdrowe ale myślę że lepsze gdyby zadziałało niż wykończenie swojej psychiki
@krystal7: głodówki są dobre, mają swoje zastosowanie i zdrowotne i mentalne. Ale raczej nie są dobrą metodą na zrzucenie ostatnich kg na redukcji. Ostatecznie już mądrzej zrobić długi diet break na 3-4 miesiąće, niech doda masy mięśniowej, trenuje, rozwija się; BMR się zwiększy i będzie mogła wiecej jeść w dalszej części redukcji i sam efekt wizualny będzie lepszy
@Kasahara: nie wiem czy to są ostatnie kg. Zaczynała z 65. Skoro nie da się magicznie magazynować tłuszczu i zawsze na deficycie się chudnie to chyba według twojej wiedzy na głodówce średnia właśnie dwukrotnie kalorii i waga
@krystal7:

Spadnie performance treningowy, którym będzie jeszcze mniej palić kalorii. Zresztą skończy się typowo - zaburzeniem cyklu menstruacyjnego, niedoborami (bo jeśli to 1200 kcal, to bez dobrej wiedzy już cieżko o dobre ZDS na wszystko) i np. anemią. Zwiększasz też ryzyko BED (w które nie wierzysz :P (a raczej pora się z tym godzić)). Pomijam już to całe keto :) - ale tu już kolejne zeloty by się zleciały do tematu.
@krystal7 ok, czyli przez parę miesięcy spadło parę kilo? Ile dokładnie? Przy takich samych treningach?
Coś tutaj musi być na rzeczy, coś jest nie halo. A jak z metabolizmem, ile razy się wypróżnia?
Zrobiłbym też teraz znów badania.