Wpis z mikrobloga

Keto, 1200 kalorii od 3 miesięcy, 60 kg i zero zmiany po tych 90 dniach. Co w takim wypadku. Odrazu mówię że komentarze o złym liczeniu kalorii i podjadaniu usuwam bo nie ma czegoś takiego miejsca. Dziewczyna ćwicząca na siłowni 3-4 razy w tygodniu po półtorej godziny, chciałby zrobić wszystko żeby zejść do wagi 53 ale już nie mamy pomysłu co zrobić. Tarczyca była badana i podstawowe badania też i są dobre. Ktoś podpowie co zmienić? Jeszcze zmniejszyć kalorie? Wcześniej było obcinanie z 1800 na 1500 i chwilę coś spadło, potem się zatrzymało i dlatego na 1200 i dalej mija sporo czasu i nic.
Dziewczynie bardzo zależy, mogłaby nic nie jeść żeby tylko schudnąć. Wiem że liczy dobrze kalorie i dokładnie na 100%
#keto #dieta
  • 147
Keto, 1200 kalorii od 3 miesięcy, 60 kg i zero zmiany po tych 90 dniach. Co w takim wypadku. Odrazu mówię że komentarze o złym liczeniu kalorii i podjadaniu usuwam bo nie ma czegoś takiego miejsca. Dziewczyna ćwicząca na siłowni 3-4 razy w tygodniu po półtorej godziny, chciałby zrobić wszystko żeby zejść do wagi 53 ale już nie mamy pomysłu co zrobić. Tarczyca była badana i podstawowe badania też i są dobre.
@krystal7: Laska je po kryjomu. Nie ma opcji, że je 1200kcal, ćwiczy i nie chudnie. Ewentualnie nie wlicza czegoś z nieświadomości. Był tu kiedyś typek co pił 2l tymbarka dziennie bo był "bez dodatku cukru".
wiedziałem że będzie taka odpowiedź i zero pomocy, szkoda było się łudzić że ktoś coś doradzi


@krystal7: rachunki są proste, jeśli nie jest kosmitką żywiącą się światłem, a nie chudnie, to po prostu nie ma deficytu kcal. Może być tak, że faktycznie podjada i sama siebie okłamuje, ewentualnie źle liczy te swoje 1200 kcal, albo nie liczy wszystkiego. Np. znajoma płakała że nie chudnie, a ćwiczyła i jadła niby 1500 kcal.
@krystal7: ziom. Laska je słodycze i makaron. To nie jest keto. Na keto chodzi o to żeby nie mieć skoków glukozy i insuliny we krwi, bo insulina jest hormonem który mówi "magazynujemy tłuszcz byku", zwłaszcza u kobiet. Clean keto to przede wszystkim warzywa (też nie wszystkie, marchew np. odpada, chyba że bardzo mało), zdrowe tłuszcze i białko (mięso, jaja). Jeżeli trzymasz zdrowe keto to nawet kalorii nie musisz liczyć, waga sama