Wpis z mikrobloga

Jak to jest że takich pożądanych specjalistów jak Java Developerów o unikalnych umiejętnościach, zawodzie renomowanym prawie jak lekarz, których jest bardzo mało podczas pracy w korporacji organizuje się im pracę w Sprintach i wytwarza lekkie ciśnienie? Spotkałem się też z tym że z tego powodu była rotacja w projekcie, a mimo to kontraktornia nic z tym nie robiła tylko wolała brać kolejnego z marketu, zamiast zastosować np. półroczny plan naprawczy.

#java #programowanie #pracait #pracbaza
  • 14
@Young_Senior: Ciśnienie w Scrumie, serio Jaca? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ale czekaj, czekaj, ja chyba już wszystko wiem!

Ty przecież musisz być Scrum Masterem!

No i teraz rozumiem skąd to narzekanie na "#!$%@? w sprintach" ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@aczutuse: Chyba trochę zmyślasz co do niektórych kolegów: autystycy mają silne poczucie sprawiedliwości i w połączeniu z myśleniem liczbami (patrz story pointy i capacity sprintu) powinni być w stanie rzeczowo się do tego odnieść, a zmniejszenie presji też będzie w interesie olewaczy (nawet jak nie mają chęci na inicjatywę w tej sprawie to przy podniesieniu tematu mogą go poprzeć na retro). Trzeciej grupy faktycznie bym nie mieszał w to, bo chłopaki