Wpis z mikrobloga

#telefony #android #oneplus #problem
Murcy, mam od niedawna nowy telefon - oneplus 9 pro. Dziś zauważyłem, że z galerii wyparowały mi zdjęcia zrobione aparatem. Zdjęcia robione wczoraj wieczorem są na miejscu, wcześniejsze gdzieś wcięło. Wszystkie zrzuty ekranu, przesłane obrazy też są ok. Zdjęć nie ma w koszu, nie ma w innych folderach, podłączałem kablem do PC i przeszukiwałem pamięć - również bez efektu. Dodam, że dziś zrobił się jakiś update ale nie wiem czy to ma znaczenie bo przecież zdjęcia z wczoraj zostały. WTF, spotkał się ktoś z takim czymś?

Mam backup na google ale cholera, wolałbym żeby mi zdjęcia nie znikały tak po prostu z telefonu (°°
(BTW czuje się jak stara baba co coś klikła i wszystko znikło XD)
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@blindmarten: Miałem pierwszego oneplus i później szóstkę. Dobrze mi służyły. Poleciłem znajomej ósemkę t, była zadowolona do czasu jak jej się nie rozładował, po naładowaniu i włączeniu okazało się że tel zrobił factory reset. Konfiguracja wszystkiego od nowa, i zaleciłem jej znowu rozładować, i znowu historia się powtórzyła, na szczęście mogła zwrócić bo Amazon 30dni. Dużo takich historii krąży w necie, niestety.
  • Odpowiedz