Wpis z mikrobloga

Ja zawsze myślałem, że te gówno portale i ich gówno artykuły czytają i wierzą w nie typowe kury domowe, ewentualnie jakieś przegrywki które chcą się dowartościować

No myliłem się patrząc, że repostujecie te ścieki typu kobieta.pl i dyskutujecie o tym praktycznie codziennie xDDD


@Kiedys_Mialem_Fejm: niestety, różne Onety, Wyborcze, TVNy i inne Wysokie Obcasy często na wykopie lądują, choć takie debilizmy ludziom wciskają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@SmakoszKotow: Bo ludzie którzy nie potrafią robić naleśników nie potrafią zrobić dobrego pierwszego naleśnika.
A wyrzucenie pierwszego naleśnika to zbrodnia i powinna podlegać karze w postaci #!$%@?ęcia patelnią w łeb, poza tym pierwszy naleśnik jest zawsze dla kucharza ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@heniek_8: Powiedzenie z dupy, napisane przez toksyczne babsko, które męża taktuje jak baterie w wibratorze - zużyje się, to dawaj następnego i jest super, do czasu. Aż dziw bierze, że ludziom nie wstyd pisać takie #!$%@? publicznie () Żałosne, to mało powiedziane...
  • Odpowiedz
AAaAAAAAAaaa jak mnie #!$%@? jak ktoś gada ze pierwszy naleśnik zawsze nie wychodzi.
Wleje taki głupek ciasto na zimna patelnie, przekręci za szybko, rozwali mu się i tyle.
  • Odpowiedz
@heniek_8: Daleko nie zajdzie? Obawiam sie, niestety, ze nie do konca. Kobiecie ogolnie latwo jest znalezc fajnego faceta ktorego urobi pod sobie, czy piszac wprost - zniszczy. Nasze gachy nie maja edukacji o tym jak postepowac z zolzami i wcale nie musza postepowac logicznie. To ze moralnosc podpowiada nam ze typiara jest stracona wcale nie oznacza ze w rzeczywistosci musi tak byc.
  • Odpowiedz
który ubzdurał sobie że można wywróżyć z fusów czy facet okaże się beznadziejnym mężem czy nie

W jaki sposób Twoim zdaniem można przewidzieć, że kandydat na męża nie będzie potrafił być odpowiednim wzorem dla dzieci i zaniedbywał je? Nie interesował się nimi?


@Phyrexia: nie wiem czy poważnie piszesz. Być może tak się potoczyła Twoja historia, że masz problem z zaufaniem potencjalnemu partnerowi.
Wszyscy ludzie w małżeństwie wróżyli sobie pierwszego małżonka? Wróżenie
  • Odpowiedz
@brednyk: Fejkowe gównolisty mające na celu robienie kontrowersji. Inna sprawa, że jest masa takich pustaków, które z tym bajdurzeniem sie zgadza.

Tak BTW, pierwszy naleśnik jest słaby tylko i wyłącznie wtedy jak kucharz nie ogarnia swojej roboty.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: To po co wychodziła za mąż za pierwszego? Poza tym przecież ślub to przysięga aż do śmierci. Kobitki i wasze podwójne standardy, a faceci też #!$%@? bo wchodzą pod pantofel, nie mają żadnego zdania i związek się wypala bo dali sobie wejść na głowę żonie- która stała się głową rodziny.
Później kobieta właśnie myśli- nudziarz, zasługuję na kogoś lepszego i z zerowymi wyrzutami sumienia i moralnością wymienia męża jak zużyty
  • Odpowiedz
"co mnie doprowadziło do sytuacji w której się znalazłam? Co powinnam zmienić,


@NieBendePrasowac: Mentalność facetów. "Co doprowadziło do sytuacji w której mąż jest melepetą nie nadającym się ani na partnera ani na ojca? Trzeba się zastanowić co powinna zmienić żona." Myślałeś o karierze w kabarecie albo w roli clowna?
  • Odpowiedz
Trzeba się zastanowić co powinna zmienić żona.


@Phyrexia: czytasz komentarze skierowane do Ciebie czy tylko wyszukujesz w nich słów kluczowych i do tego się odnosisz? Napisałem "[...] powinnam [...]" ponieważ jesteś kobietą, na screenie OPa wypowiada się kobieta i do tego odnosił się heniek... Taki sam analogiczny tekst powinien sobie pomyśleć facet.

Ogólnie, to jak piszesz sprawia, że sama siebie stawiasz w roli kobiety bez wolnej woli, bez rozumu, jak osoba
  • Odpowiedz