Wpis z mikrobloga

@brednyk: takie "przysłowia" są pisane z punktu widzenia kobiety która uważa się za podmiot małżeństwa, a męża za przedmiot.
Brakuje tu refleksji, że małżeństwo tworzą dwa podmioty praw i obowiązków, i z punktu widzenia jej exa - to ona jest naleśnikiem :D

Z takim podejściem daleko nie zajdzie, jeżeli chodzi o wybór drugiego męża (btw kto będzie się chciał żenić z rozwódką która na dodatek uważa się za doskonałą żonę,
  • Odpowiedz
@brednyk: Ja zawsze myślałem, że te gówno portale i ich gówno artykuły czytają i wierzą w nie typowe kury domowe, ewentualnie jakieś przegrywki które chcą się dowartościować

No myliłem się patrząc, że repostujecie te ścieki typu kobieta.pl i dyskutujecie o tym praktycznie codziennie xDDD
  • Odpowiedz
Z takim podejściem daleko nie zajdzie


@heniek_8: No tak, bo trwając w beznadziejnym małżeństwie z facetem który nie nadaje się na partnera zamiast znaleźć szczęścia z kimś innym byłoby zajściem daleko. Zastanów się nad swoimi bredniami.
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Czytanie ze zrozumieniem to chyba jednak boli. Jego wpis dotyczy zupełnie czego innego. Sama wybrała takiego partnera i się z nim związała bardzo poważna przysięga. Jeśli ktoś ma podejście a uj jakoś to będzie i wiąże się z byle kim bo przecież można zawsze zrobić drugie podejście, sam o sobie daje świadectwo ze gowno jest wart i porządny facet raczej się nie obejrzy za taka. Rozwód to jednak dość
  • Odpowiedz
@Kiedys_Mialem_Fejm: przecież ten dział jest założony pod mężczyzn z wykop #przegryw i inne tego typu środowiska, wygenerują te kilkaset do tysiąca wyświetleń w tydzień i następna historyjka, no zobacz jak się świetnie sprawdza ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@Phyrexia: Ale my tu nie dyskutujemy o tym czy ona jest wróżka czy nie. Tylko tytuł sugeruje, ze jak w przypadku robienia naleśników, pierwszy nie wychodzi i można go wyrzucić i zabrać się za drugiego, który juz wyjdzie. A jak każdy wie, kto potrafi urwa smażyć naleśniki, ze pierwszy jest najlepszy najtłustszy z gorącego tłuszczu itd tylo urwa trzeba się do tego dobrze zabrać i nie będzie trzeba wyrzucać. A
  • Odpowiedz