Wpis z mikrobloga

No tak, bo trwając w beznadziejnym małżeństwie z facetem który nie nadaje się na partnera zamiast znaleźć szczęścia z kimś innym byłoby zajściem daleko. Zastanów się nad swoimi bredniami.


@Phyrexia:
Pomijając etyczność takich działań, to jest jeszcze test próby, który trwa ileś lat. Nikt zdrowy emocjonalnie nie bierze ślubu w krótkim czasie. Chyba, że desperatki (bo o kobietach mówimy). Po drugie, nad relacją się pracuje. Drugi człowiek to nie przedmiot,
  • Odpowiedz
@heniek_8: @heniek_8: ogólnie jeśli coś było dobrze i się #!$%@?ło to znaczy że jest problem i trzeba go rozwiązać. Ale na #!$%@? chodzić na terapię dla par jak można znaleźć sobie drugą osobę. Tylko że to nie rozwiązuje problemu bo problem jest w Tobie i będziesz miał te same schematy i przekonaniam
  • Odpowiedz
@brednyk: to ja jako bezdzietna lambadziara, która nigdy w życiu nie wezmie ślubu (m.in. naleśniki mi nie wychodzą xd) powiem tak: Panowie, pierwsza żona jest jak naleśnik - rozłazi się, jest tłusta w dotyku, #!$%@? do kosza w #!$%@?, bo i tak nikt nie będzie tego chciał, a wstyd takie takiego pierwszego naleśnika czasami pokazać ludziom! ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
Ja zawsze myślałem, że te gówno portale i ich gówno artykuły czytają i wierzą w nie typowe kury domowe, ewentualnie jakieś przegrywki które chcą się dowartościować


@Kiedys_Mialem_Fejm: kolejny uwierzył, że wykop to elita społeczeństwa :) aż dziwne, że bordo nie masz
  • Odpowiedz
typ powiedział trochę prawdy i nagle całe towarzystwo się zesralo.


@czlowiek_z_miasta: aplikacje randkowe są pełne zdesperowanych lasek, które wybrały drogę imprezowania na sztycy Mokebe do 30stki
Mam dwie bliskie znajome, które całe życie czuły miętę do imprez. W tej chwili obie to młode rozwódki, które nawet dzieci nie mają pod swoją opieką, bo przekazane zostały prawa ojcom.

Wnioski czy stary Jarkacz ma rację polecam wyciągnąć samemu.
  • Odpowiedz
@brednyk: pierwszą miłość się zazwyczaj najlepiej wspomina bo jeszcze wtedy się jest młodym i pięknym
jak ktoś ma takie przemyślenia o pierwszej miłości to sam się nadaje na śmietnik XD

i nie demonizuje tutaj rozwodów, bo wiadomo 20 lat później to już nie musi być ten sam Mikołaj czy Zuza co 20 lat temu. Ale mimo wszystko, są też dobre chwile w związku, które się później budują jako doświadczenie życiowe.
  • Odpowiedz
@brednyk: #!$%@? pierwszy naleśnik jest zawsze najsmaczniejszy przecież, może i nie jest idealnie równy jak pozostałe bo olej jeszcze nierówno wsiąka więc nie wygląda tak ładnie ale za to jest wyjątkowy.
  • Odpowiedz