Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
#samochody
#bmw
#pieniadze
#motoryzacja

E91 184KM manual 2011 po wymianie hamulców
Nie wiem kiedy robiony rozrząd ostatnio (no i reszta też nie, ale załóżmy, że ostatnio silnik spod maski wyjmowany nie był).
Czarny mpakiet zewnątrz i wewnątrz
Czarne skóry
Brak rdzy pod spodem
Panorama, szeroka navi (CIC?), High beam assistant, światła skrętne, Xenony, felgi Ori BMW 193 plus zimowe na alusach, lakier równy po mierniku, brak przetarc, PDC x2, podgrzewane siedzenia sporty, pompowane boczki...

... 38k

Czy tylko ja sądzę, że cena jest spoko?
  • 16
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@muse: nie no, serio pytam
Jeżeli ktoś lubi bawarki to może podpowiedzieć.
E91 ma w sumie spoko wyposażenie jak na 2011 rok
180 kuca w manualu i ponadczasowy wygląd (chociaż tutaj co kto lubi)
Za 38 kupisz "wypasiona" A4 w slajnie gdzie premium wyposażeniem są dywaniki lato zima
@tasmanz: jakbyś miał kwity na rozrząd i panewki to może.. Jeśli nie, to zapomnij ;)
@bruhh: w każdym sie #!$%@? rozrząd, nawet M57. Pełno już było takich którzy nie wymieniali bo tu sie nie robi, i był płacz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@eNse: w N57 to co 100k czytałem, słyszałem i oglądałem, że wał się gnie i generalka. Wsadzać należy potem z większych pojemności.
W M57 za to właśnie ludzie czytając "bezobsługowy" rozrząd myśleli, że można o nim zapomnieć i że to jakiś mit.

@sha128: tak, cena niby do negocjacji ale w zasadzie nie ma na czym negocjować, jeżeli taki ideał.

Jeżeli byłby na cztery kapcie to byłoby już brany.
Mimo, że
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sha128: tak, kupujący :)
To obaj mamy jaja ze stali xd

To co dostałem od sprzedawcy: "Historii nie mam , mogę powiedzieć jedynie co ja zrobiłem i przy jakim przebiegu , no i co zrobił poprzednik ... Turbo było regenerowane jakieś 30 tys temu . Ja wymieniałem osobiście tarcze plus klocki jakieś 3 tys temu , pompę wody , przelewy wtrysków , wtedy też dawałem wtryski na sprawdzenie . Wartości bliskie
@tasmanz: wezmiesz za 38k i juz nidy tego nie sprzedasz

Wiem ze teraz inne ceny ale rok temu sprzedawalem F31 2014 rok, manual calkiem nie biedna, przebieg 240k po wymienionym rozrzadziec, wystawił za 40k i 3 miesiace nie było chetnego do zakupu.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tasmanz: 2 lata temu sprzedalem taka za 30k, 2011r. Manual, 235 000 km, mpakiet. Wyposażona była gorzej, fotel alcantara, mała navi, pdc tył. Rozrząd byl do zrobienia, ale nie bylo go slychac. Jedynie dla swietego spokoju. Biorąc pod uwagę obecne ceny wydaje się ok. W BMW za parę stowek możesz podjechac sprawdzic wyciągnięcie łańcucha, przynajmniej 2 lata temu to kosztowało pare stowek. Wkładają jakis przyrząd pomiarowy i mierzą. Co do wymiany
Pobierz lemansblue - @tasmanz: 2 lata temu sprzedalem taka za 30k, 2011r. Manual, 235 000 km,...
źródło: comment_1667929156zFYvGGCoHw0xHpiahafcu4.jpg
@bruhh: w każdym sie #!$%@? rozrząd, nawet M57. Pełno już było takich którzy nie wymieniali bo tu sie nie robi, i był płacz


@eNse: jak maja #!$%@? 600.000km a na liczniku 150 to co sie dziwic? mialem 2x n47 184hp, od nowosci, serio. Nakulałem kazdym z nich ponad 300k na jednym lancuchu, zadnych ale to zadnych problemow. Cudowny silnik.

w N57 to co 100k czytałem, słyszałem i oglądałem, że wał