Wpis z mikrobloga

@witold54: pamietam jak w wieku gowniaka 10 moze mniej lat mama wybrała mi takie dziwne spodnie i ten tekst przymierz chociaz... Juz z #!$%@? przymierzyłem i dalsza gadka co fajne sa kupujemy mowie raz ze nie podobaja mi sie potem drugi trzeci ta dalej swoje i na dodatek ta co to sprzedawała mowi ładne są a ja do niej w dupie sobie wsadz te spodnie ty starucho sama se w tym
Polsce mamy wyjątkowo łagodne prawo konsumenckie gdzie możesz dowolny towar zamówiony z internetu odesłać do 14 dni bez podania przyczyny.


@Antorus: A to jak jest w innych krajach? Bo mi się wydaje że właśnie w PL obsługa poreklamacyjna często leży i kwiczy.
@ZasilaczKomputerowy o, Jugosławia to dobre porównanie.
@nalej_mi_zupy po prostu nie ogarniasz/już nie pamietasz, jaka wtedy była faktyczna bieda. Sam w '90 biegałem w ciuchach z lumpa bo #!$%@? było, dopiero w 2000+ się zaczęło zmieniać.
W moim mieście powiatowym był typek, który handlował na bazarku jeansami, jakieś gówno, mierzenie na kartonie przy -10, a jakże. A teraz 2 eleganckie sklepy, w jednym tańsze, w drugim markowe porządne po 300+ plnow. Taki to
ostatnio byłem z


@Ingvarr100th: A były tam u ciebie takie koszulki bawełniane?

Kiedys na każdym stoisku różnokolorowe koszulki, mizernej jakości, każda ten sam fason, bez napisów. Ostatnio je kupowałem po 5 zł.

Niedawno byłem i nigdzie tego nie ma.
upujemy mowie raz ze nie podobaja mi sie potem drugi trzeci ta dalej swoje i na dodatek ta co to sprzedawała mowi ładne są a ja do niej w dupie sobie wsadz te spodnie ty starucho sama se w tym chodz i uciekłem gdzies w #!$%@?


@MROWA_SPURS_TOTTENHAM: Ale ze spodniami na dupie i kolejne 2 lata już musiałeś w nich chodzic, zanim oddałes młodszemu bratu