Wpis z mikrobloga

@BornToDie69: gdybym serio dużo jadł... Jak #!$%@?ę dość dużo to naprawdę rzadkość, po prostu siedzenie na dupie i problem z anemią (do niedawna), gdzie byłem już w takim stanie, że jeszcze z tydzień temu, pomimo przyjmowania tabletek z żelazem (wegetarianin), wracając po 7 godzinach z roboty padałem jak Najman na deski i spałem z minimum godzinę, gdzie moja robota to po prostu rozkładanie towaru na dziale nabiału w pewnym sklepie z
@Swordy na taki wygląd nic nie poradzisz ale siedzenie na piździe Tobie nie pomoże, spróbuj wprowadzić jakie aktywności w swoim życiu. Ja kiedyś z psem zacząłem #!$%@?ć dystanse, wiadomo na początku będzie opór materi ale aby coś ruszyć trzeba włożyć w to choć trochę wysiłku. Od tych spacerów zauważyłem spadek masy, odtłuszczenie i przede wszystkim lepszy humor, to chyba od świeżego powietrza a i apetyt też lepszy, przy czym chęci do robienia
źródło: comment_1667842127SkECap4OpOy0BNq8CW49iI.jpg
@Swordy: Ja jebe. Normalny typ, przecietniak. Nie żaden "it's over".

Nie gól pały na łyso, a jak zapuszczasz włosy to idź do fryzjera żeby Ci je ogarnął. Te 50zł chyba znajdziesz raz na 4-6 tyg? I ubierz t-shirt czarny lub biały, a na to rozpiętą koszulę każualową (nie elegancką!), a nie zieloną oczojebną koszulkę. Kup sobie czarne jeansy i czarną lekką kurtkę. Taki zestaw Ci mega ale to mega poprawi proporcje
źródło: comment_1667844570HnaI0F1dpN8hnPiVRQUCUI.jpg
@Swordy: Spoko ziomek jest nadzieja. Miałem takiego ziomka w technikum. No zdjąć skórę z ciebie i dodać z 50 kg. Do tego mocno #!$%@? ale poczciwy. Sam wtedy byłem stulejką totalną. W sumie jako jeden z niewielu traktowałem go jak człowiek, a przynajmniej starałem się. W gruncie rzeczy w porządku człowiek. To było jakieś 10 lat temu. Od tej pory gość się wkręcił w rower tak mocno, że jest teraz cieniem
@samur80: twarz jak twarz, ludzi z o wiele gorszym wyglądem twarzy spotykam codziennie w nowoczesnym biurowcu w centrum Gdańska i nikt na to nie zwraca uwagi. Sam bym nie zwrócił uwagi, gdyby nie to że czytam tag xD.


Masz @Swordy, wbij sobie to do głowy. Każdy z #!$%@?ą mordą wygląda #!$%@? jak zrobi z siebie ponuraka. Wszystko siedzi w głowie. Niestety niektórym ciężej to wybić z głowy, ale to naprawdę