dzisiaj odkrylam, ze bardzo dobra zlodziejka jestem, ta klasa postaci nie pasuje do mojego charakteru ale to chyba tylko potwierdza, ze jestem jedyna w swoim rodzaju - patusiara doskonala
golem powiedzial ze jak nie skoncze w wiezieniu do 28 roku zycia to w na kolanach przyniesie mi 3tys euro, tak EURO, takze widzowie lecimy odwyk i zero o-----------a(dzisiaj prawie drzwi w busie r--------m bo pani kanar sie sprula ze nie otworzy tych drzwi to ja do niej TA, PA TERA, no i ten no, otworzylam drzwi i kanarka sie zesrala ze strachu XD)
ale sie porobilam ta metamfetamina, wjechalam z nozem w typa ktory wyrzadzil ogromna krzywde mojej przyjaciolce, bercik tez chcial go polamac a skonczylo sie na tym ze ten psychopata mnie oddzielal od tego lumpa bym go nie zabila, raczej nie zglosi tego na policje a nawet jesli to wsm zawsze jakies nowe przezycie - w wiezieniu jeszcze nie bylam