Wpis z mikrobloga

@rudyba: ale on twierdzi, że DO 25 ROKU ŻYCIA młode dziewczyny piją tyle samo co rówieśnicy. Nie mówi, że jest tyle samo alkoholików, że tyle samo ogólnie kobiet pije tylko zwraca uwagę ze jeśli tak będzie dalej to może być to problem.

Co do 20 lat dla chłopa to mogą być to farmazony

Ja się obracam w dosyć młodym towarzystwie i jestem w stanie w to uwierzyć, że faktycznie jest podobna
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama rozwalają mnie komentarze pod tym wpisem. Wykopki jak zwykle negują czyjąś opinię tylko ze względu na to kto ją wygłosił.

A mi wczoraj na YouTube wyskoczył filmik sportsmenki, która z płaczem opowiedziała jak przez treningi i dietę straciła okres i ile kosztowało ją jego odzyskanie. A w komentarzach tysiące podziękowań za zwrócenie uwagi na problem. Tyle, że młodej kobiecie algorytm google podsunie w pierwszej kolejności przysiady i wegańskie żarcie, a dopiero
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@BurzaGrzybStrusJaja:

@Trauma_Teddy: mam tylko pitolenie jakies Pani doktor specjalistki od spraw uzależnień, ale pewnie wypopki majo racje o tak: https://zdrowie.pap.pl/uzaleznienia/kobiety-szybciej-sie-upijaja-latwiej-tez-wpadaja-w-picie-szkodliwe

@BurzaGrzybStrusJaja: klasyczne #!$%@? specjalistów ds pisania artykułów. Oczywiście że ma mniej wody, bo jest 2x lżejsza. Można to kompensować popijając alko wodą. Stary sposób mojego dziadka.
Pytam o dowód na twoją tezę, że szybsze uzależnianie się od alkoholu jest funkcją procentowej zawartości tłuszczu w organizmie.
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: Kaczyński zachorował już na starość. Myśli które chodziły mu przez długi czas w głowie, a które blokował by nie powiedzieć tego na forum publicznym, teraz wychodzą na jaw. Podobna rzecz jak z Korwin-Mikkem, tylko, że Korwin miał bardziej radykalne i kontrowersyjne poglądy.
  • Odpowiedz
@BurzaGrzybStrusJaja: nie, on twierdzi, ze przez to, ze młode dziewczyny piją tyle co ich rówieśnicy jest problem z dzietnością. A to jest bzdura. Zwala winę z kiepska dzietność na młode kobiety, bo w jego posranej głowie to kobiety są odpowiedzialne za wszystko co związane z dziećmi i dzietnością. Młodzi ludzie, koło 25 roku życia, rzadko kiedy chcą mieć już dzieci, bez względu na płeć i picie alkoholu.
  • Odpowiedz