Wpis z mikrobloga

@suqmadiq2ama: @kuroszczur: @Pan_Slon: synek, ja tu już ponad 70 lat żyję, co ty mi będziesz #!$%@?ł o jakiejś nauce i badaniach, 40 lat temu tak było, to i teraz tak na pewno jest ( ͡° ͜ʖ ͡°)

najwidoczniej Jarek wie, że kobiety < 25 lat nie są na jego celowniku wyborczym, więc można z nich stworzyć nowego rezerwowego wroga społeczeństwa ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@nobrain: A Ty rumaku, wiesz, ze odpowiedziałam na idiotyczny komentarz, w którym ludzie zostali porównani do psów, a ludzie jak najbardziej ruchaja się w gumach. Czy za mało punktów IQ Ci przypadło w udziale?
  • Odpowiedz
@rudyba: ale co to za obleśny język i to z ust kobiety ? wstydziłabyś się wypowiadać w tak rynsztokowym tonie. Tak głównymi winowajcami słabej dzietności są baby bo z roku na rok coraz mniej jest młodych kobiet a te co są nie kwapią się do rodzenia dzieci z różnych pobudek. To jest wasz biologiczny obowiązek i nadrzędny cel egzystencji a nie strajki i praca w korpo na najniższym szczeblu.
  • Odpowiedz
@Wibrujacycymbalek: To wcale nie jest cymbał, cymbały to na zasiłkach siedzą a nie na szczycie partii mafijnej. To coś jak olszański vel jabłonowski, sztab ludzi dookoła niego pilnuje takich rzeczy jak pomylenie skarpetek czy coś żeby ludzie byli przekonani że nie jest zdolny do tego o co go się oskarża ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@suqmadiq2ama: no cóż, chciałabym, żeby to co mówił było prawda, niestety ostatnimi czasy na porodówce widuje głównie właśnie pijaco-palącą patologię, a inteligentne, wykształcone kobiety już jakiś czas temu sobie uświadomiły, że to nie jest kraj i czasy na rodzenie dzieci. Tylko w ostatnim miesięcu 3 razy powiadomiłam policję o patologicznej (1x naćpanej, 2x nachlanej) babie w trakcie porodu. Nikt normalny się teraz na dzieci nie decyduje. Najwyżej zaliczają wpadki i stąd
  • Odpowiedz