Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Hejka, mam mały problem, jeśli chodzi o pewną dziewczynę.

Otóż widzę, że się jej podobam, i jeśli chodzi o sam jej charakter, usposobienie i zainteresowania, to ona również mi się bardzo podoba, i wydaje mi się, że mielibyśmy wiele wspólnych tematów ( ͡° ͜ʖ ͡°) Z twarzy też jest bardzo ładna, no ale...

Ma nadwagę. Niestety, ale dodatkowe kilogramy bardzo mi się nie podobają. Wiem, że bez sensu jest tym samym dążenie do relacji z nią, jeśli mi się fizycznie nie podoba. Ale no... schudnięcie mimo wszystko jest w jej zasięgu.

I teraz moje pytanie - czy istnieje jakikolwiek sposób na wpłynięcie u niej na decyzję o tym, żeby postanowiła schudnąć, poza bezpośrednim zakomunikowaniem jej tego? Strasznie mnie to irytuje, jednocześnie bardzo ją lubię, ale taka mała (aczkolwiek bardzo istotna) rzecz przeszkadza mi w podjęciu działania.

#zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #kiciochpyta #relacje #relacjemiedzyludzkie #pytanie #pytaniedorozowychpaskow #pytaniedoniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #63665f510edb6a7dd685f2e9
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
Pobierz
źródło: comment_1667656664BXn1qGjmbDKRNpObajXMMi.jpg
  • 33
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolina jaki to ma związek z tym co napisałem?
@krabopajonk no baba poza bombelkiem wnosi swoje ciało i urodę, które to facet potrzebuje do seksu, który to w zależności jak urodziwa i atrakcyjna jest kobieta, o tyle zwiększa jego pozycję w "stadzie" samców. Więc kobieta wnosi do związku seks, który nie muszę chyba tłumaczyć, jest głównym powodem dla którego faceci w ogóle wchodzą w interakcje z kobietami.

I wracamy do pytania: co
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Hugolina obawiam się, że ja żyję w innym świecie niż Ty. W moim, kobieta i mężczyzna mają równe prawa i obowiązki, czyli oboje pracują, oboje wychowują dzieci jeśli takowe są. Seks jest oczywiście ważny, ale można robić wspólnie mnóstwo innych rzeczy, więc napiszę znowu: jeżeli kobieta nie wyniosłaby do mojego życia nic poza seksem, to nie widzę sensu w takim związku

@krabopajonk: no i fajnie, bardzo rozsądne podejście. Ja nie widzę