Wpis z mikrobloga

Poznajmy wolę ludu.

Czy zgodził/a byś się na elektrownię atomową w pobliżu swojej nieruchomości gruntowej? Oczywiście z powstaniem takiej elektrowni są związane małe niedogodności. Ale zawsze można liczyć na dobre serce urzędników ;D
#polska #elektrowniaatomowa #atom #ankieta #energetyka #pytanie #pytaniedoeksperta

Czy zgodził/a byś się na elektrownię atomową w pobliżu swojej nieruchomości gruntowej?

  • Tak 91.9% (1575)
  • Nie 8.1% (138)

Oddanych głosów: 1713

  • 43
to dotyczy tylko nieruchomości na sprzedaż. Jak ktoś postawi dom to zazwyczaj już tam mieszka całe życie


@E-Seven: niektórzy będą chcieli sprzedać i się wyprowadzić.
@kuraku : pytanie do ankiety przeczytałeś? To dotyczy osobistych poglądów czy ty byś chciał?


Spadek? praktycznie zero zanieczyszczeń, ale piękny strategiczny i chroniony obiekt niedaleko? Przecież to przestępczość na poziomie 0%, można drzwi na noc otwarte zostawiać :D


@sayanek: piękne widoki, na który komin chciałbyś
Pobierz alicjlut - > to dotyczy tylko nieruchomości na sprzedaż. Jak ktoś postawi dom to zazw...
źródło: comment_16676365184jYAVZaYD5kcSs7LqNzU5O.jpg
pytanie do ankiety przeczytałeś? To dotyczy osobistych poglądów czy ty byś chciał?


@alicjlut: Przeczytałem i udzieliłem odpowiedzi w ankiecie. To Ty w poście piszesz o niedogodnościach i z tym dyskutuję.

Z twojego wpisu wynika, że z chęcią zamieszkałbyś i odprowadzał dzieci do przedszkola w pobliżu elektrowni.


Gdybym mieszkał w gminie z największym bezrobociem w powiecie, to bym kurła skakał z radości na wieść o inwestycji, która na dziesiątki lat poprawi sytuację
@eragonn14: To nie dym, to para wodna... W elektrowni atomowej nie dochodzi do spalania, więc te wielkie kominy nie wyrzucają do środowiska żadnych zanieczyszczeń

@alicjlut: Ale to co ja bym mieszkał w balonie meteo że wrzucasz zdjęcie z lotu?
Przecież jeśli bym miał taki widok z okna, to wszystkie foty z imprez by były robione na tym zajebistym widoczku :D
Pobierz sayanek - @eragonn14: To nie dym, to para wodna... W elektrowni atomowej nie dochodzi...
źródło: comment_1667639940TFTUQkqpVHDFt840GGaFKv.jpg