Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.
Otóż moje doświadczenia są zupełnie inne. Pisałam z wieloma mężczyznami poznanymi na wykopie i wszystko układało się świetnie do czasu wymiany zdjęć. Moja twarz jest po prostu za mało atrakcyjna i kontakt z ich strony był wygaszany, czasem wprost dostawałam odpowiedź, że sorki, ale nie podobasz mi się.

Tak że to, co wykopki piszą, a co sobie wyobrażają, to dwie różne rzeczy. Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.

#logikaniebieskichpaskow #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363dbd7dbaf114ed5dc4189
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 128
@AnonimoweMirkoWyznania: > Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.

IMO: Dla większości facetów/kobiet po prostu druga osoba musi być atrakcyjna fizycznie, szczególnie jeżeli mówimy o znajomościach internetowych(szeroko ujmując temat). Jeżeli tutaj zdaje ta osoba egzamin, to idziemy dalej w kolejne kwestie.

Z tym szczupła to kwestia gustu. Ale imho większość gości wybierze szczupła/'płaska' > z
IskrzacaPrzyjaciółka: > Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.

Ja tak nie twierdzę. Dla mnie ważny jest wygląd. Charakter mniej, bo on w dużej mierze może być zależny od faceta - jeżeli go kocha, ujrzy w nim autorytet i może akceptować jego cechy zachowania które dla niej mogą być autorytetem.

Otóż moje doświadczenia są zupełnie
OP: @silesianist: . Zwykły gość nie chce zwykłej dziewczyny, chce ładną. Ok, w 'świecie rzeczywistym' zdarzają się pary brzydki + brzydka czy tam przeciętny + przeciętna, ale niestety znam wiele historii, gdzie facet czekał tylko na okazję, aż pojawi się bardziej atrakcyjna, która go zechce.


Takie sytuacje oczy się zdarzają, statystyczne to jednak kobiety częściej znajdują sobie kogoś lepszego lub po prostu odchodzą bo samej będzie lepiej. Jednak to pierwsza z
1a6e1 9r33n: >Jakby kierować się tą skalą, którą ty podlinkowałeś, to wyglądam jak połączenie pani nr jeden i trzy ocenionych na 5.

do OPki: Hmmm... No to ich faktycznie "krzynkę" (jaką tam krzynkę jeśli faktycznie typy nikogo nie mają) porypało - jeśli jesteś szczera rzecz jasna.I jeśli to naprawdę wygląd za to odpowiada.

Kluczowy tu będzie wiek. Jeśli jesteś po 30-tce to mogą wybrzydzać z tego powodu, jeśli przed -
MetalowySzef: @AnonimoweMirkoWyznania:

Pisałam z wieloma mężczyznami poznanymi na wykopie i wszystko układało się świetnie do czasu wymiany zdjęć.


A próbowałaś może poza wykopem? Bo mężczyźni rurzni som.

Moja twarz jest po prostu za mało atrakcyjna i kontakt z ich strony był wygaszany, czasem wprost dostawałam odpowiedź, że sorki, ale nie podobasz mi się.


Tak przy okazji mam pytanie do różowych, które dały plusa temu wpisowi @valvata @Kressska @Ile_bedziemy_cierpiec @Zakretka21 @
Czy zgadzacie się, że atrakcyjność fizyczna partnera/partnerki jest ważniejsza od charakteru i osobowości?

To ja już nie wiem jak to jest, może mi pomożecie?


@AnonimoweMirkoWyznania: Relacje damsko-męskie to nie jest coś, co da się zamknąć w sztywnych schematach, ludzie się różni, mają różne preferencje, sytuacje są różne, dla jednych najważniejszy jest wygląd, dla innych osobowość, więc nie da się odpowiedzieć na to pytanie, że "jest tak" i koniec.
różowy pasek:

Czy zgadzacie się, że atrakcyjność fizyczna partnera/partnerki jest ważniejsza od charakteru i osobowości?


Ważniejsze są charakter i osobowość, ALE jeśli ktoś nie podoba nam się w ogóle, to wtedy i tak nie będzie rozpatrywany w kontekście uczuciowo-matrymonialnym.

Poza tym kobietom rzadziej wpada w oko mężczyzna za sam wygląd. Z początku ktoś może nie zwrócić naszej uwagi albo wydać nam się nieinteresujący pod kątem wyglądu, ale przy bliższym poznaniu może
Twarz nieco podobna jak ta pierwsza (trochę szczuplejsza, ale przez to mam trochę ostrzejsze rysy twarzy), włosy jak u trzeciej


Albo mooocno popłynęłaś z tym podobna albo dobierasz sobie specyficznych rozmówców bo akurat ta dziewczyna jest nie tylko przeciętna ale wręcz całkiem ładna

@AnonimoweMirkoWyznania:
z tym 2 to bez przesady, nie mam żadnych deformacji. Ale nawet jeśli jestem poniżej 5, to wciąż - nie brakuje mirków, którzy ponoć celują w 3-4/10. Dużo takich komentarzy/wpisów znajdziesz na mirko, a okazuje się to nieprawdą


@AnonimoweMirkoWyznania: nie ma co się o takie rzeczy pytać na wykopie, czy szukać wśród wykopowiczów. Znam bardzo ładne osoby z bardzo "specyficznym gustem", niekonwencjonalnym, tak to nazwijmy - takie rzeczy jak atrakcyjność to
@AnonimoweMirkoWyznania oczywisty bait pisany z anonimowych bo takie głupty to wstyd podpisywać własnym nickiem. Albo wykopki z którymi niby pisałaś by napisały prawdziwa wersje że ważysz 200 kg albo masz #!$%@? charakter, nie ma dostatecznie brzydkiej laski żeby nie znalazła 100 chętnych do związku. Kobiety też mają problemy z oceniamiem atrakcyjności wam się wydaje że jesteście 5/10 i trzeba szukacie 5/10 a w rzeczywistości macie 2/10 w makijażu a szukacie u faceta
@AnonimoweMirkoWyznania No właśnie charakter. Często jest tak, że z kimś piszesz, rozmowa się nie klei, jest drętwo to pytasz o zdjęcie. Może chociaż atrakcyjna baba po drugiej stronie siedzi to się człowiek przemęczy jakoś, ale potem się okazuje, że nie i w sumie to ja już mam ładniejsze koleżanki, z którymi w dodatku lepiej mi się gada więc nie ma sensu tego kontynuować. Skoro nie ma fajnej rozmowy, nie ma żadnego przyciągania
WykopowyDegenerat: Atrakcyjność fizyczna nie wyraża się tylko w cechach twarzy. Można na wiele sposobów się podobać, być seksownym. Jednak to w tym podejściu jest problem. Tzn. uczestnictwo w rynku matrymonialnym poprzez tinderowanie etc. jest tylko dla ludzi ogólnie powszechnie uznawanych za atrakcyjnych. Na żywo ludzie zupełnie inaczej oceniają siebie nawzajem oraz czyjąś atrakcyjnosć. Innymi słowy: poznajesz ludzi przez internet, to masz. I to nie jest kwestia wykopków, tylko formy. Siedząc przed
Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.


@AnonimoweMirkoWyznania: To chyba ogólnie tak działa? Sam jak byłem młodszy czasem z kimś z neta pisalem i jak dziewczyna wydawała się fajna, to wyobrażałem sobie jako ładna. Zwykle jednak
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny


Nie powiedział nikt nigdy ( ͡º ͜ʖ͡º) chyba że chciał być miły albo trollował.

Patrząc po znajomych singlach widzę, że raczej uparcie kierują się prawie wyłącznie urodą i prędzej pozostaną całe życie singlami niż obniżą wymagania.

Co nie zmienia faktu, że ocenianie wg skali 0-10 nie ma sensu, bo pomija coś takiego jak subiektywny gust,
Generalnie to jest tak, ze szukajac relacji facet z reguly najpierw patrzy na wyglad (pociag seksualny), potem dopiero charakter i emocjonalnosc. U kobiety ten proces jest odwrocony, najpierw patrzy na inteligencje, emocjonlanosc a wtedy pociag sie pojawia.


@czuczupikczu: XDDDD miałeś kiedyś tindera?