Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Wielu mirków twierdzi, że nie mają dużych oczekiwań co do wyglądu dziewczyny, że wystarczy im szara myszka, najważniejszy charakter i żeby była szczupła.
Otóż moje doświadczenia są zupełnie inne. Pisałam z wieloma mężczyznami poznanymi na wykopie i wszystko układało się świetnie do czasu wymiany zdjęć. Moja twarz jest po prostu za mało atrakcyjna i kontakt z ich strony był wygaszany, czasem wprost dostawałam odpowiedź, że sorki, ale nie podobasz mi się.

Tak że to, co wykopki piszą, a co sobie wyobrażają, to dwie różne rzeczy. Piszą z jakąś różową, fajnie się dogadują, więc mają nadzieję, a czasem są przekonani, że okaże się ona śliczną juleczką. Kiedy okazuje się zwykłą przeciętniarą/dziewczyną z mało atrakcyjną twarzą, czar pryska, a wcześniejsze deklaracje o szukaniu dziewczyny 5/10 można między bajki włożyć.

#logikaniebieskichpaskow #samotnosc #zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #6363dbd7dbaf114ed5dc4189
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Wesprzyj projekt
  • 128
  • Odpowiedz
@NoMoreTearsJustSmile: Nie tyle co pewność, ale ze swojego doświadczenia. Jeżeli kobieta jest szczupła, ale nie koniecznie urodziwa(choć to kwestia subiektywna) i facet traci zainteresowanie to z reguły coś innego jest na rzeczy. Na ogół, zaburzenia emocjonalne, charakter czy inne dziwne zachowania.
  • Odpowiedz
MorskiMirek: pełna zgoda, opko. Na wykopie jest cala masa przeciętnie wyglądających niebieskich i sporo przeciętnych różowych. Problem polega na tym, że ci pierwsi nie chcą tych drugich, choć twierdzą, że jest inaczej. Każdy chce śliczną, uroczą dziewczynę.
Najśmieszniejsze jest to, jak tu się odwraca kota ogonem. Co chwila wpisy o hipergamii różowych, a w rzeczywistości to wykopki mają zbyt wysokie oczekiwania co do wyglądu partnerki.
---

Zaakceptował: LeVentLeCri
  • Odpowiedz
MetalowaŁania: ludzie mogą sobie gadać, że nie liczy się wygląd tylko charakter, blablabla, ale natura jest zgoła inna. niektórzy tak mają, że nie chcą wyjść na próżnych, więc próbują się tak właśnie żałośnie tłumaczyć. a to, że ktoś to bierze na serio, jest tym bardziej smutne. oczywiście, że wygląd się liczy i nie daj sobie wmawiać bajek, że tak nie jest. ja się nie boję mówić, że chcę być z kimś
  • Odpowiedz