Wpis z mikrobloga

Pamiętajcie o tym, że w święta majonez ważna sprawa. Ale jeśli na waszym stole, w waszej lodówce jest jakiś substytut majonezu, a nie jedyny, prawdziwy polski majonez - Majonez Kielecki to nawet nie próbujcie się nazywać prawdziwymi Polakami

Prawdziwi Polacy plusują, reszta niech je konserwanty i zutylizowany azbest.

#majonez #majonezkielecki ##!$%@? #bojowkamajonezukieleckiego #wielkanoc
rolnik_wykopowy - Pamiętajcie o tym, że w święta majonez ważna sprawa. Ale jeśli na w...

źródło: comment_1590757434naDUj26hXHH1uzs9Lsc42F

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • 503
@rolnik_wykopowy: raz zaryzykowałem. Pomyślałem że wszyscy tak w internecie i ogólnie chwalą ten kielecki, a akurat w sklepie byłem to kupiłem hyhy "legendę". W domu na kanapeczkę nałożyłem solidny kleksik majonezu i..#!$%@?łem ją do śmieci. Jak wy możecie jeść tą pastę z octu?! Kielecki smakuje jak gówno zmieszane z elektrolitem akumulatora. Wy wiecie jak smakują inne majonezy?! Jak Winiary łaskocze podniebienie niczym stópki Jezuska przebierające w kołysce?! Albo już nawet
  • Odpowiedz
  • 27
Panie, weź się Pan nie kompromisuj


@rolnik_wykopowy:

Na podstawie składu i receptury Majonezu Kieleckiego została opracowana Polska Norma określająca majonez


Postanowiłem sprawdzić tę rewelacje i ją zweryfikować. Informacja z wikipedii posiada przypis odsyłający do artykułu Newsweek z marca 2021r. Niestety w samym artykule (za który musiałem zapłacić) nie ma żadnych źródeł skąd autor zaczerpnął tego newsa. Zakładam że to raczej fantazja poniosła Pana redaktora bo coś tak obleśnie octowego nie
Plp - >Panie, weź się Pan nie kompromisuj

@rolnikwykopowy: 
Na podstawie składu i re...

źródło: Screenshot_20230409-123917~2

Pobierz
  • Odpowiedz