Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1516
Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, że jest za pisem. Musi więc sobie jakoś to tłumaczyć, tak jak palacz, czy alkoholik tłumaczą swoje uzależnienie. Wiecie, na coś trzeba umrzeć hehe. No jakbym chciał, to bym w każdej chwili mógł przestać pić, serio. No tylko że nie chcę. I tak samo padają z ich ust podobne argumenty odnośnie platformy. A niby kto jest dobry? - jak tylko powiesz coś złego o rządzie. A peło to może nie kradło? Jedni i drudzy po jednych piniondzach. Jak widzicie z ich ust nigdy nie padają słowa poparcia dla partii. Oni wiedzą że pis jest #!$%@?. Oni wiedzą że źle głosowali. Oni wiedzą, że doprowadzili do tej #!$%@?, która teraz mamy swoim własnym poparciem i tego się wstydzą. Ale musieliby się przyznać do błędu, a to jak wiadomo jest gorsze od wszystkiego. Dlatego będą zaciekle bronić swoich błędnych decyzji i uparcie udawać (również przed samymi sobą), że peło jest takie samo źle, a do tego się nawet nie podzielą.
#bekazpisu #symetryzm #polityka
Niebadzsmokiem - Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, ...

źródło: comment_1667367289Yg0fG0hvQ80EgrwWr3o84H.jpg

Pobierz
  • 196
@Niebadzsmokiem: Uważam, że PiS jest dużo gorszy od PO, natomiast czuję, że nie ma tym kraju partii, która odpowiadałaby moim poglądom chociaż w 50% i przez to ciągle się waham czy kogo popierać i czy w ogóle pójdę w przyszłym roku na wybory. Chciałbym, żeby istniała jakaś partia, która byłaby tak postępowa i ateistyczna jak lewica, która miałaby w programie skuteczny rozdział państwa od kościoła, związki partnerskie i jednopłciowe, zacieśnienie współpracy
jest, jest, zainteresuj sie, doczytaj programy, sprawdz co mowia najwazniejsi czlonkowie kazdej partii. Na pewno znajdziesz, to nie takie trudne


@93michu93: Jeśli mówisz o Konfederacji - to politycy tej partii sami stwierdzili, że nie mają zamiaru obniżać podatków. Jeśli myślisz o innej partii - powiedz której.
Drodzy symetrysci aka "wszyscy politycy to złodzieje".

Jak nie chcecie to sobie nie głosujcie, tylko po #!$%@? się tu udzielacie? Żeby się pochwalić swoim oświeceniem?

To jest wątek dla ludzi którym zależy na kraju i robią coś w kierunku poprawy jego sytuacji (np. idą na wybory).

#!$%@? że wszystko jest do dupy i wobec tego nic nie trzeba robić to każdy potrafi, nie czyni to z was mędrców.
Wiecie kto to symetrysta? To taki pisowiec, który wstydzi się tego, że jest za pisem.


@Niebadzsmokiem: nigdy nie głosowałem na pis, raz w życiu na PO, i jestem symetrsytą w #!$%@?. Wszystkie partie są gówniane, od 89 nie ma na kogo głosować w tym kraju.

Pozdrawiam!
Jeśli mówisz o Konfederacji - to politycy tej partii sami stwierdzili, że nie mają zamiaru obniżać podatków.


@mroznykasztan: pokazesz mi ktorzy politycy i kiedy tak powiedzieli?

Pijesz do Mentzena w HejtParku gdzie powiedzial, ze podatkow nie da sie szybko obnizyc miedzy innymi dzieki ograniczeniu przez Unie Europejska ale mozna je najpierw uproscic, a nastepnie obnizyc?

Konfa jest jedyna partia, ktora powalczylaby z inflacja zamiast isc w populizm i finansowac kolejne socjaly.
@Niebadzsmokiem: Najlepsze jest to że przeciwnicy PO prawie nigdy nie wspominają o tych mitycznych ośmiorniczkach tylko o innych powodach. Zwolennicy PO sobie tylko to tak tłumaczą że niby przegrali przez ośmiorniczki. Jest to nic innego jak ocieplanie wizerunku PO że niby przegrali przez błahostkę a wcale tak nie było bo były realne problemy społeczne np. duże bezrobocie i ogromna emigracja zarobkowa z Polski a zaraz potem gotowość do przyjęcia migrantów z
@Niebadzsmokiem: ale głupoty.
Ja jestem symetrystą i będę głosował w najbliższych wyborach na opozycję (ale nie na konfe XD)
Ale jednocześnie wiem, że gdyby platforma wygrała oba poprzednie wybory, to dziś zmagalibyśmy się z poważnym kryzysem uchodźczym z Bliskiego Wschodu , zarówno tym pierwszym poniemieckim, jak i tym drugim z Białorusi. Wiem też, że nie pomagali by tak Ukrainie jak Pis, bo Niemcy się do teraz wstrzymują z decyzjami. Wiem też,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
symetryzm to ostatnio ulubione slowo Mirkow xD

Ja w ogole sie nie wpisuje w opinie z dupy opa - nie glosowalem na pis, uwazam, ze sa tragiczni... tak samo jak PO xD

@93michu93: no właśnie idealnie się wpisujesz xd
Oni wiedzą że pis jest #!$%@?. Oni wiedzą że źle głosowali. Oni wiedzą, że doprowadzili do tej #!$%@?, która teraz mamy swoim własnym poparciem i tego się wstydzą. Ale musieliby się przyznać do błędu, a to jak wiadomo jest gorsze od wszystkiego. Dlatego będą zaciekle bronić swoich błędnych decyzji i uparcie udawać (również przed samymi sobą), że peło jest takie samo źle, a do tego się nawet nie podzielą.


@mentari: ale
A i tak uważam że Pis wyrządził takie szkody Polsce, które nigdy wcześniej nie miały miejsca na taką skalę, dlatego zagłosuje na kogoś innego. Mimo wszystko ignorowanie tego co napisałem powyżej to głupota


@Valhalla159: No to nie jesteś symetrystą. Symetrysta nawet jakby PiS szwadronami śmierci wymordował 2 miliony ludzi, to by mówili że Tusk w sumie też tyle zabił bo za jego czasów było bezrobocie wysokie (a za PiSu się je
ohohohoo kto nie jest za PO jest za pisem xD ale ładnie was podzielili, wręcz książkowo :) Dziel i rządź.


@Klopsztanga: Gdzie tak niby napisał? Żaden zdrowy umysłowo człowiek nie jest w stanie powiedzieć już od dawna, że PO było równie złe co PiS i to nawet jeśli nie jest osobiście zwolennikiem PO, bo fakty po prostu są jakie są.

W zasadzie to materiał na mówienie w ten sposób wyczerpał się