Wpis z mikrobloga

@luxkms78: Lenistwo. Poza tym branie wiedzy z demotów jest trochę naiwne. Po prostu jakoś nie mam wiary w internetowe memy.


@DIO_: To czytaj coś bardziej ambitnego. W artykule masz nawet to samo zdjęcie.

A poza tym - nieraz widziałem na własne oczy akcje jak straż miejska goniła babcie za sprzedaż pietruszki.
@luxkms78: @DIO_: @stuparevic: gosc dal oswiadczenie i rzeczywistosc jest inna

Otóż, narracja nadana w artykule Gazety Wyborczej pt. "Radny PiS nasłał straż miejską i Inspekcję Celno-Skarbową na emerytkę sprzedającą skarpetki przed targowiskiem" (31.10.2022, 13:58 Gazeta Wyborcza Toruń) i w jej kopiach na innych portalach nie ma pokrycia w prawdzie. Prawdą jest, że starsza pani handlująca rękodziełem nie miała pozwolenia na handel. Prawdą jest, że wezwałem Straż Miejską, ale nie
@luxkms78: Ale czego nie rozumiesz? Ten artykul czy tam demot to jawna manipulacja. Dlaczego tam nie jest napisane „kierownik targowiska kazal przestawic swoje stoisko” tylko „radny pis zakapowal na biedna staruszke” jeszcze to granie na emocjach z ta marna emerytura xD


@komisariatnapomorskiej: Jest wprost napisane:

Szef bazaru, a jednocześnie radny PiS


Czego nie rozumiesz?

A emerytury w Polsce są biedne - przekonasz się o tym jak sam na nią przejdziesz.
@luxkms78: Gdzie na tym Twoim populistycznym democie jest napisane ze to szef bazaru? Wazne zeby plusy byly co?


@komisariatnapomorskiej: Czytać nie potrafisz, nieporadny życiowo jesteś czy co? Masz pissowcu artykuł nawet dodany bo sobie nie radzisz z szukaniem w internecie to jeszcze bulgoczesz.