Wpis z mikrobloga

To uczucie gdy wczoraj na RMF koło 18 jakaś piosenkarka mówiła że randkowanie jeszcze nigdy nie było prostsze, pełno aplikacji, nie można się nudzić, nie da się być samotnym w tych czasach.

Advice ja słuchający tego gdy z braku matchów dwa razy dokupiłem Tinder Gold za 60zł/mc po to żeby też nie mieć par, jadący samochodem i zastanawiając się czy wjechać w TIR naprzeciwko ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#przegryw #depresja #logikaniebieskichpaskow #logikarozowychpaskow #suicidefuel #podrywajzwykopem
smutny_login - To uczucie gdy wczoraj na RMF koło 18 jakaś piosenkarka mówiła że rand...

źródło: comment_1667021860POkzrNUFBu4so5PuPSl6Xk.jpg

Pobierz
  • 40
@smutny_login: przeciez Tinder Gold pomaga jedynie Tobie wysylac lajki a nie je dostawac (nie liczac jakis boostów ale jak ma nie dostac lajka to bez znaczenia a jak masz ich duzo to nie ogarniesz po nim co sie dzieje), wiec oplaca sie tak naprawde jedynie w sytuacji gdy masz duzo lajkow a malo par. Niestety algorytmy tindera dzialaja tak ze pokazuje Ci na poczatku mega popularne laski tylko ze im nie
@smutny_login:
Nie no bo jest prostsze, dawniej przed Tinderem i innymi apkami randkowymi - jak nie miałeś znajomych co robili domówki mieszane - zostawały głównie dyskoteki. Powodzenia dla faceta który nie umie tańczyć na pójście na imprezę pełną ludzi i podrywanie dziewczyn.

Sam mam kumpla który samym opisem(właściciel sporej firmy) i zdjęciami (podróży i samochodów) zwabiłby całą masę pijawek gotowych iść do łóżka i to całkiem ładnych - w dawnych czasach
@majkel88: to co? lajkować tylko te które przesunęły mnie w prawo?

czyli mam spalone konto i nawet nie ma co goldów dokupowywać?

@Rorschak: na badoo podobnie, chociaż tam trzeba uważać i dzieciatych nie lajkować

also jednej napisałem:

Cześć

Co tam u CIebie?


no dobra, nie wysiliłem się, ale ona po pół dnia odpisała:

Cześć :)


jak warzywo jakieś totalnie bez myślenia
@smutny_login: Koleś- pary to mógłbyś mieć co najwyżej w mieście wojewódzkim :D
To laski mają łatwość w randkowaniu bo nawet ulane babochłopy dostają codziennie kilka propozycji od zdesperowanych mężczyzn- spermiarzy, simpów i białorycerzy.
Szkoda życia na te aplikacje, bo tam tylko znajdziesz depresję a lachy siedzą głównie tam po to, żeby połechtać swoje ego - że mają tylu adoratorów to są 10/10.
Wrzuć sobie zdjęcie jakiegoś sportowego auta to od razu
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@smutny_login:
Spotyka się dwóch Polaków i jeden mówi do drugiego:
- Stary tam w Szwecji to jest prawdziwe życie nie to co u nas. Wstajesz rano i podają ci pyszne śniadanko do łóżka potem seks do południa. Po południu wykwintny obiad szampańskie desery i seks do kolacji. Kolacja - palce lizać, a po kolacji do późnej nocy seks ile tylko pragniesz.
- No no brzmi nieźle. A skąd ty to wszystko