Wpis z mikrobloga

@wsciekly_pstrong: olewam message, bo przewaznie jest to nazwa ficzera. jedyne co to czasami przy bugfixach i hakach jest prosba o dobry message.

w innych przypadkach to moze leceic z "dev" / przepisem na pizze / vege bigos

@ToksycznySocjopata: @NoMoreTearsJustSmile: po pierwsze nie napisałem, że to ja rozpętałem burzę, ale fajnie było się temu przyglądać, bo koleś obnosił się jakim to nie jest seniorem i jak zajebiście prowadzi swoje projekty xD

A kiedy popracujecie w trochę innym środowisku, niż tam gdzie masz 3 klepaczy w jednym openspejsie, to zrozumiecie, że jak wygląda repo ma znaczenie

@wsciekly_pstrong

po pierwsze nie napisałem, że to ja rozpętałem burzę, ale fajnie było się temu przyglądać


Ale to Ty założyłeś, że dla mnie to jest ok i napisałeś, że nie chciałbyś ze mną pracować.

A ja jedynie zakwestionowałam gównoburzę z tego powodu. Nic nie napisałeś, że koleś się obnosił, bo był seniorem, co to nie on.
A kiedy popracujecie w trochę innym środowisku, niż tam gdzie masz 3 klepaczy w jednym openspejsie, to zrozumiecie, że jak wygląda repo ma znaczenie


@wsciekly_pstrong: To chyba w jakims dziwnie skrzywionym srodowisku pracujesz. Czy w Waszym projekcie jest jeden branch - master - i wszyscy probuja dojsc co tam sie dzieje?

Duze projekty operuja na feature-branchach i PR. Jak temat jest zamykany i masz mergowanie do dev albo master to jest
@briskmann: w tym projekcie tak właśnie było, ogólnie rozwijany był przez jednego typa. A gównoburza się wywiązała bo koleś zasadniczo uważał, że wszystko jest OK, nie ma co zmieniać i nowi się #!$%@?ą.

Duze projekty operuja na feature-branchach i PR. Jak temat jest zamykany i masz mergowanie do dev albo master


no_shit.png ( ͡° ͜ʖ ͡°)

jest squash commit i wszystkie nazwy commitow znikaja

no co do
w tym projekcie tak właśnie było, ogólnie rozwijany był przez jednego typa. A gównoburza się wywiązała bo koleś zasadniczo uważał, że wszystko jest OK, nie ma co zmieniać i nowi się #!$%@?ą.


@wsciekly_pstrong: No to raczej nie jest to powod by sie tym chwalic na wykopie. Pracujac w takim gownie tez w pewnym stopnie legitymizujesz sytuacje.