Wpis z mikrobloga

Od wczoraj zaczęło mi się pojawiać dziwne powiadomienie w #android #xiaomi #poco #miui13
Najdziwniejsze że od dawna nic nie instalowałem nowego na telefon... Jak przytrzymam palcem na tym powiadomieniu żeby zmienić ustawienia to pojawia się komunikat że "Aplikacji nie znaleziono na liście zainstalowanych aplikacji"... Nie klikam w to ani nic, używam przeglądarki Chrome na android, historia wyczyszczona, pamięć podręczna wyczyszczona... Żadnych aplikacji uruchomionych w tle nie ma... Co to może być i jak się tego pozbyć?
tomzi - Od wczoraj zaczęło mi się pojawiać dziwne powiadomienie w #android #xiaomi #p...

źródło: comment_1666806199GJooqMiVACJnsxjBLddoRb.jpg

Pobierz
  • 12
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@tomzi: Mam to samo od wczoraj na Poco X3 Pro. Było kilka powiadomień, jedno z "Aplikacji nie znaleziono", jedno z tego co podesłałem i jedno z jeszcze innej apki. Ale wszystkie apki od Xiaomi, więc po prostu dziady to wpychają. Więcej telefonu od nich nie kupię, bo to żart. Już reklamy w odtwarzaczu video i menadżerze plików to było splunięcie w twarz, ale tam chociaż rzadko zaglądałem.
@aloucie ja mam POCO X3 NFC. Znalazłem coś dziwnego w aplikacjach "eBay Partner Attribution" i ikonka wygląda podobnie jak ta z powiadomień. Wyjebywuje...