Wpis z mikrobloga

via Rowerowy Równik Skrypt
  • 23
185 576,04 - 10,00 - 1,20 = 185 564,84

Mazovia Track Cup. W zeszłym roku zrobiłem tu życiówkę na dychę i w tym też miałem taki apetyt. Ostatnie treningi wskazywały że jest to możliwe, ale jednak niestety się nie udało, do wyrównania życiówki zabrakło 11 sekund.

Na usprawnienie, gdzieś mi umknęła informacja o przyspieszeniu startu o 30 min (nie zaktualizowali informacji na swojej stronie internetowej), więc jak dotarłem na miejsce, okazało się że start jest za 10 min. Zdążyłem tylko zrzucić dres i zawiązać buty, nie było szans na żadną rozgrzewkę, toaletę, itp, poleciałem z marszu i trochę mi się przez to ciężko biegło.

No trudno, jestem pogodzony z faktem, że już dużo szybciej dychy nie będę biegał, jednak pesel robi swoje ( ͡° ͜ʖ ͡°) Biorąc pod uwagę, że dokładnie 2 miesiące temu zupełnie się zniszczyłem na UTMB, a to był chyba mój drugi najlepszy wynik na dychę, nie mogę za bardzo narzekać.

Dorzucam jeszcze 1 km z kawałkiem schłodzenia po biegu.

#sztafeta #bieganie

Skrypt | Statystyki
Pobierz Rain_Dog - 185 576,04 - 10,00 - 1,20 = 185 564,84

Mazovia Track Cup. W zeszłym rok...
źródło: comment_1666548798EveXfHX7mn42ozTtsGtIBp.jpg
  • 5
@Rain_Dog: mam nadzieje ze sie mylisz z tym ze duzo szybciej juz nie bedziesz biegal bo pesel.... Mlody nie jestem ale pobieglem dzisiaj dyche na zawodach w tempie 4:09/km i nabralem apetytu na cos ponizej 40min w przyszlym roku. Pan w kategorii wiekowej 50-59 pobiegl 35min, wiec mam nadzieje ze jeszcze jest dla nas szansa.
@majk_emigrant: Dzięki, ale bieg wygrał koleś z czasem 32 minuty, także do elity nie aspiruję ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@firemann: jakbym się treningowo bardzo nad tym skoncentrował, to może bym jeszcze coś urwał, ale akurat nie jest to moim głównym priorytetem. A co do starszego pana, to przeszłość sportowa zapewne, bo normalni ludzie tak nie biegają. Powodzenia w łamaniu 40 min, trochę trzeba potrenować, ale się