Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z całonocnego #!$%@? w pingla bieganego ze znajomymi z pracy w barze w centrum Berlina i takich randomow jak tutaj to nigdy w życiu nie spotkałem xD

Bezdomni, wytatuowani Włosi wyglądający jak nazisci, czarni, Mulaci, araby, polscy truckerzy, programiści z Włoch. Macho z Włoch, freaki ubrani jak na pokazach mody, biali rusta, 40 letnia normalna parka niemiecka, jacyś nastolatkowie, sportowcy, trans, lesby, nastolatka w przezroczystej bluzce ze stringami podciągniętymi na pępek, hipsterzy, Anglicy, Portugalczycy, Hiszpanie, ruscy, Białorusini, Chorwaci, jakiś bogaty ziomek #!$%@? w lacosta i diamenty, dziadki xD

Ziolo normalnie w lokalu #!$%@? jakieś dropsy xD jedni prawie spali inni na speedzie. Wszyscy #!$%@? się bawili przy jednym stole uśmiechali i zbijali piątki.

Grałem #!$%@? 6h w pingla z tymi ludźmi xD momentami dosłownie 20 osób na raz grało.

Każdy tak inny i dziwny, ze netflix lepiej by tego nie wymyślił.

Zajebiste wyjście, nigdy się tak dobrze nie bawiłem w barze.

#berlin
  • 144
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
albo jedziesz z kimś (minus taki, że masz duużo mniejszą autonomię)

Do opcji drugiej spróbuj zakręcić się wokół społeczności Erasmusa


@Urajah: zwłaszcza jak się jest różowym i jedzie się z chłopakiem to ma się dużą mniejszą autonomię ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
@KwasneJablko:

a ty byles kiedys za granica?


Bylem. I co w związku z tym?
To oznacza, że musiałem byc w miejscach gdzie przebywają

Bezdomni, wytatuowani Włosi wyglądający jak nazisci


?

To jakas norma zagranicy?
XD

Chyba nie chcesz mi powiedzieć, że wszędzie za granicą, nawet, ograniczając sie dona zachdu, jest taki cyrk jak kolega opisał? XD

Szczegolnie Berlin jest bardzo roznorodny. Tam chyba polowa ludnosci to turysci albo ludzie z innych
@KwasneJablko:

Niech każdy sie ubiera jak chce.


No pewnie ale co to wnosi do rozmowy?

Sugerujesz, że wszędzie zagranica jest tak jak opisał autor, a to nieprawda.

Wiele takich jak ty było za granicą ale nic z tego nie wynieśli, nawet języka


Wielu takich jak ty pieprzy takie glupoty ale to nic nie wnosi ¯\_(ツ)_/¯

Masz jakieś kompleksy to sobie z nimi radzić musisz sam.

Qwa znawca zagranicy i emigracji xD