Wpis z mikrobloga

Właśnie wróciłem z całonocnego #!$%@? w pingla bieganego ze znajomymi z pracy w barze w centrum Berlina i takich randomow jak tutaj to nigdy w życiu nie spotkałem xD

Bezdomni, wytatuowani Włosi wyglądający jak nazisci, czarni, Mulaci, araby, polscy truckerzy, programiści z Włoch. Macho z Włoch, freaki ubrani jak na pokazach mody, biali rusta, 40 letnia normalna parka niemiecka, jacyś nastolatkowie, sportowcy, trans, lesby, nastolatka w przezroczystej bluzce ze stringami podciągniętymi na pępek, hipsterzy, Anglicy, Portugalczycy, Hiszpanie, ruscy, Białorusini, Chorwaci, jakiś bogaty ziomek #!$%@? w lacosta i diamenty, dziadki xD

Ziolo normalnie w lokalu #!$%@? jakieś dropsy xD jedni prawie spali inni na speedzie. Wszyscy #!$%@? się bawili przy jednym stole uśmiechali i zbijali piątki.

Grałem #!$%@? 6h w pingla z tymi ludźmi xD momentami dosłownie 20 osób na raz grało.

Każdy tak inny i dziwny, ze netflix lepiej by tego nie wymyślił.

Zajebiste wyjście, nigdy się tak dobrze nie bawiłem w barze.

#berlin
  • 144
@IlIlIlIlIllll:

Bezdomni, wytatuowani Włosi wyglądający jak nazisci, czarni, Mulaci, araby, polscy truckerzy, programiści z Włoch. Macho z Włoch, freaki ubrani jak na pokazach mody, biali rusta, 40 letnia normalna parka niemiecka, jacyś nastolatkowie, sportowcy, trans, lesby.....

.....lacosta i diamenty, dziadki xD


A ty przypadkiem nie byłeś w cyrku? ( ͡° ͜ʖ ͡°)