Wpis z mikrobloga

@ecco: ale był szał na te odtwarzacze, gdy okazało się, że nie dosyć, że ogarnia większość najpopularniejszych wtedy kodeków, to jeszcze działały napisy do filmów. Kupiłem rodzicom, dziewczynie (obecnie żonie, ale nie przypisuję tego temu prezentowi) i przyszłym teściom.
@ChwilowaZielonka: Nie wiem jak jest teraz w nowych xboxach/playach ale zawsze ultrawqurwiało mnie to że xbox360 nie czyta mkv a o napisach można zapomnieć, stoi taki kloc który bez problemu mógłby odpalać każdy rodzaj filmów z subami ale nie qurwa trzeba podłączyć kolejne urządzenie do tv specjalnie do filmów xD
@ChwilowaZielonka: oj chłopie kupilem swego czasu parenascie lat temu kino domowo z dvd tomsona za 2k wówczas dosyć sporo kasy jak dla mnie a jeb@ństwo odtwarzało tylko oryginalne dovrej jakości płyty - poszedłem do bierdy czy tam media po mante za sto coś zł icszło wszystko, płyty które sam nagrywałem, mp3 itd
@ChwilowaZielonka: Ten drogi musiał korzystać z legalnego oprogramowania i mieć na wszystko certyfikaty, do tego wspierał zabezpieczenia tak byś nie otworzył pirackich filmów. A w tych tańszych no cóż, producenci robili kopiuj wklej wszystkich kodeków i niczym się nie przejmowali.