Wpis z mikrobloga

@StaryWedrowiec: bez sensu - gość mógł nawet nie wiedzieć, że knurzyca miała faceta. Malo tego - w dzisiejszych czasach to mogła nawet skłamać, ze owszem ma faceta, ale żyją w otwartym związku. ¯\_(ツ)_/¯
Dotknąłbyś knurzycę to policja by ciebie dojechała szybciutko. Najlepiej szybko się rozstać, zablokować i nie dawać j3bania. Zwłaszcza jak nie ma się ślubu, dzieci i kredytu.
  • Odpowiedz
Polecam książkę "Sztuka Obsługi Penisa" seksuologa Andrzeja Gryżewskiego. Wyjaśnia tam m.in., że obecnie zdrady w związkach to 60% kobiet i 40% mężczyzn. Kiedyś proporcje były odwrócone, ale teraz kobiety zaznają wolności.
  • Odpowiedz
@FajnyTypek: Ogólnie to złamane serce to najgorsza rzecz jaka się facetowi może w życiu z kobietą wydarzyć. Sam od 10 miesięcy przeszło borykam się z problemami (które co prawda były już wcześniej, ale nie w takim stopniu), że oddałbym #!$%@? wszystko co mam żeby móc przeżyć choć jeden dzień tak jak dawniej ze swoją byłą narzeczoną, z którą stworzyłem coś co trwało prawie 8 lat. Nie polecam wam Mirki tego
  • Odpowiedz
@Kml93: To raczej prawdę mówiąc są problemy w psychice, poprzez złe wychowanie np przez rodziców, brak poczucia własnej wartości i tak dalej. Bo opierasz swoją wartość nawet podświadomie na 2 osobie. Nawet jeśli powiesz że nie. To tak naprawdę widać że tak po tym co piszesz. Nie jest to dobre zachowanie, nie możemy uzależniać siebie, swojego szczęścia od 2 osoby bo to będzie zawsze toksyczne dla nas i prowadzi do
  • Odpowiedz
Ogólnie to złamane serce to najgorsza rzecz jaka się facetowi może w życiu z kobietą wydarzyć. Sam od 10 miesięcy przeszło borykam się z problemami (które co prawda były już wcześniej, ale nie w takim stopniu), że oddałbym #!$%@? wszystko co mam żeby móc przeżyć choć jeden dzień tak jak dawniej ze swoją byłą narzeczoną, z którą stworzyłem coś co trwało prawie 8 lat. Nie polecam wam Mirki tego uczucia, bo jakiej
  • Odpowiedz