Wpis z mikrobloga

@jaco666b: Typek popełnił samobójstwo i to była jego decyzja. A psa owszem jest mi szkoda, bo zwierzaczek mógł sobie nadal żyć, ale typek zadecydował o jego losie
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
@Kml93: u mnie po 7-letnim związku miałem to samo, sam byłem ponad rok i miałem identyczne podejście. Poznałem potem dziewczynę z którą już jestem 1,5 roku i szczerze powiem, że praktycznie nie pamiętam o poprzednim związku, wszystko przeszło, bo znalazłem dobrą kobietę, z którą bardzo łatwo się dogadać na każdy temat. Wiem jak się na to patrzy z twojej perspektywy - to była ta jedyna prawdziwa miłość, jeśli kogoś znajdę,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@Eyan: może widzieli i go wspierali, ale przecież nie wyznaczysz dyżuru żeby obserwowali typa 24h/dobę. Jeśli miał przyjaciół, to myślę że będą sobie pluli w brodę jeszcze długo mając w głowie, że mogli coś zrobić, uważam że nie trzeba ich w tym upewniać w komentarzach z zewnątrz
  • Odpowiedz
bez sensu - gość mógł nawet nie wiedzieć, że knurzyca miała faceta. Malo tego - w dzisiejszych czasach to mogła nawet skłamać, ze owszem ma faceta, ale żyją w otwartym związku. ¯_(ツ)_/¯


Na printscreenach widać, że nowy fagas tej typiary pisze do niego coś niemiłego. Poza tym z tego, co wiem, to #!$%@?ła go z domu, bo nowy się wprowadził. Mogę się mylić.

Dotknąłbyś knurzycę to policja by ciebie dojechała szybciutko. Najlepiej szybko się rozstać, zablokować i nie dawać j3bania. Zwłaszcza jak nie ma się ślubu, dzieci i kredytu.


@
  • Odpowiedz