Wpis z mikrobloga

@Kml93: No ale Miras takie jest życie, nie można być z nikim na siłę. Ja mam odwrotną sytuację, bo zostawiłem dziewczynę z którą nie widziałem przyszłości i znowu ona nie może tego zaakceptować. I teraz to ona próbuje mną manipulować odgrażając się tym że ze sobą skończy albo coś sobie zrobi - to jest dopiero #!$%@?. Potencjalnych kandydatów na parnera/partnerkę jest na tym świecie bardzo dużo i prawda jest taka, że
@HFL-przed-30
U mnie też jakoś 5 miesięcy. Po 5 latach ponad chyba. Najważniejsze żeby mieć kogoś do kogo można gębę otworzyć. Samotność to straszna trwoga. Najlepiej jest się całkowicie odciąć i zapomnieć, inaczej ciężko, bo wszystko przypomina związek. U mnie akurat z winy różowego więc było łatwiej.
tak się kończy brak nauczania blackpilla w szkołach - ludzie później wierzą w bajeczki typu wielką miłość k0biety (a zwłaszcza p0lki) do mężczyzny, i kończą jak ten huop

@Rimbolo: Chyba raczej nauczanie blackpilla kończy się takimi komentarzami jak twój... Co do gościa, o ile to nie jest zarzutka, to raczej brak wychowania z normalnymi wzorcami.