Wpis z mikrobloga

zamiast z dystansem


@clickPLUS: Kuce i dystans?
xDDDDDDDDD
Programiści wszelkiego szczepu to osoby, które mają najmniejszy dystans do siebie na świecie. Zawsze pojawia się argument
  • Odpowiedz
@Ommadawn: I masz cholerną racje.

Coraz częściej do firm pchają się ludzie którzy pracują tylko i wyłącznie dla kasy, widać to zresztą w projektach. Mamy coraz mniej innowacji i coraz więcej trucia dupy reklamami.
  • Odpowiedz
@Ommadawn: może i tak, ale czy reszta zawodów opiera się na talencie, pasji czy pomyśle na życie? Pojedyncze przypadki, reszta to takie samo #!$%@? głupot żeby zarobić.

Mem z serii "wzór skróconego mnożenia" gdzie z każdego przedmiotu szkolnego można wstawić po kilka rzeczy, które też nigdy nie przydały mi się w życiu.
  • Odpowiedz
przecież jemu pewnie chodzi o ludzi, którzy łykają reklamy bootcampów xD


@muchatse: tak, też pomyślałem o takim scenariuszu. Z tym, że programowanie jest chyba jedną tak otwartą specjalistyczną branżą. Także dla kogoś, czyim hobby jest sklejanie modeli, albo granie w gry planszowe, czy wspinaczka górska, czy dowolne inne hobby, które zmienione w zawód psuje całą zabawę, to jest wspaniała droga.
  • Odpowiedz
Sprawdź sobie ceny wynajmu kawalerki w Gdańsku i jakie są koszty życia.


@slepauliczka: No czyli masz na przeżycie i jedno wyjście na miasto tygodniowo tak około. Jak ogarniasz randki to perpetum mobile jeżeli chodzi o stołowanie się na mieście.
  • Odpowiedz
po roku pracy w gamedev mam tyle na pasku


@TymRazemNieBedeBordo: Jak się wkręciłeś w gamedev? Ja robię jakieś crudy w JS, ale docelowo sumie chciałbym pracować przy "reżyserce" w gamedevie - nie chcę kodzić za te powiedzmy kilka lat.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Urajah: odpowiedziałem na ogłoszenie, mając kilka swoich projektów gdzie mogłem pokazać skille. Nie wiem co masz na myśli pisząc reżyserka -design? Jak tak to portfolio z przykładowymi mechanikami rozpisanymi i fajnymi grafami. Scrum master to chyba jakieś certyfikaty, znajomość zarządzania oraz charyzma, idealnie doświadczenie w zarządzaniu - imo scrum gamedev różni się od typowo programistycznego głównie tym że musisz mieć też artystów pod opieką i w ryzach
  • Odpowiedz