Wpis z mikrobloga

@Ommadawn: no mnie to też zastanawia, 24 lata po inż inf. Poszedłem na studia bo w sumie nigdy nie miałem "wymyślonych zainteresowań". Od zawsze szło mi dobrze z logiką, socjologią, erystyką (chociaż tej ostatniej nie lubię) przez co dobrze mi szło w matmie i fizyce ale nigdy nie robiłem sobie wyliczeń na jaką karierę iść, nigdy nie planowałem, robiłem to co czułem i pamiętam jak w 4-6 klasie podstawówki pracowaliśmy w
  • Odpowiedz
@Ommadawn: ale uderzyłeś w czuły punkt xD jak się #!$%@? spruli wszyscy, ja #!$%@? jak kisne, jak jakieś #!$%@? dzieci w przedszkolu się oburzyli. Widać ze jakieś odrzuty społeczne xD zamiast z dystansem cisnąć bekę to się oburzyli. jakbym był leśnikiem i ktoś by wrzucił mema o lesnikach to bym się cieszył ze ktoś leśnika zauważył nawet w śmiesznym/ negatywnym kontekście - bo to tylko śmieszny obrazek xD ale nie z
  • Odpowiedz
  • 12
@clickPLUS pokaż mi gdzie ktoś się spruł? ja tu widzę prawie same xD i heheszki.
Poza tym dosłownie kilka (może kilkanaście) osób spośród 6575 które śledzą tag to ciężko nazwać "wszyscy"
  • Odpowiedz
  • 11
@Ommadawn wydaje mi się że ten mem wyśmiewa po prostu ludzi którzy nie potrafią nic szczególnego ale próbują się dostać do it bo kasa. Samym programistów nie wysmiewa. To moja interpretacja.
  • Odpowiedz